ELAZIĞSPOR’DA DİARRA BİLMECESİ-HANKENDİSPOR LİGDEN ÇEKİLİYOR MU?

lazığspor’da Lamine Diarra bilmecesi yaşanıyor / Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Elazığ’ın tek temsilcisi Hankendispor Kulübü gerekli desteği bulamaz ise 23 Eylül’de başlayacak olan ligden çekilebilir...

12 Eylül 2018 Çarşamba 19:40 < SPOR


ELAZIĞSPOR’DA DİARRA BİLMECESİ

Transfer tahtası açılmadığı için kısıtlı kadroyla yola devam etmek zorunda kalan Elazığspor’da Lamine Diarra bilmecesi yaşanıyor…

Senegalli oyuncunun lisansı çıkmasına rağmen henüz ilimize gelmediği öğrenildi.

Anlaşma şartı olarak eski borçların kapatılmasını isteyen Lamine Diarra’ya KOLİN’den üretilen kaynakla çözüm bulunması planlanıyordu.

Bu konuda Başkan İrfan Yumakgil Pazartesi ya da Salı gününü işaret etmesine rağmen henüz olumlu bir gelişme yaşanmadığı bildirildi.

34 yaşındaki tecrübeli futbolcu sezon öncesi hazırlık kampı geçirmezken temsilcimizin kadrosuna katılsa bile uzun bir süre forma giymesi beklenmiyor.

HANKENDİSPOR LİGDEN ÇEKİLECEK Mİ?

Elazığ’ın Spor Toto BAL Ligi’ndeki tek temsilcisi Hankendispor, ekonomik sıkıntılardan ötürü ligden çekilebilir.

SEVAL/ “Destek için kimle görüştüysek kapılar yüzümüze kapandı”

Maddi destek bulamadıklarını belirten Kulüp Başkanı Arif Seval yaptığı açıklamada:

“Destek için kimle görüştüysek kapılar yüzümüze kapandı. Eğer böyle devam eder ve destek gelmezse, Salı günü TFF’ye ligden çekilme yönünde başvuruda bulunacağız.” dedi.

Seval açıklamasında ligden çekildikleri takdirde en büyük zararı futbolcuların göreceğini belirterek:

“Hangi siyasi ya da kurumla iletişim kursak bütün kapılar suratımıza kapanıyor. Takımımızın ekonomi k olarak ciddi sıkıntıları söz konusu. İlimizin bu ligdeki tek temsilcisine bile destek verilmiyorsa bizim de bunun üstesinden gelecek durumumuz yok.

Önümüzdeki hafta Salı gününe kadar destek noktasında bekleyeceğiz. Eğer hala Hankendispor’a destek sağlanmazsa Türkiye Futbol Federasyonu’na ligden çekileceğimize yönelik başvurularımızı gerçekleştireceğiz. Eğer biz faaliyetlerimizi durdurursak en büyük zararı Elazığlı futbolcularımız görecek. Buna kimsenin müsaade etmemesi gerek.” dedi.

Elazığ Yolspor’un küme düşmesi ile birlikte Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Elazığ’ın tek temsilcisi Hankendispor Kulübü gerekli desteği bulamaz ise 23 Eylül’de başlayacak olan ligden çekilebilir.


 
 
Etiketlerlamine diarra hankendi belediyespor
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02