ELAZIĞSPOR’DAN AKSA’YA SPONSORLUK ÇAĞRISI!

Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, aksa firmasına sponsurluk çağrısında bulundu...

13 Haziran 2019 Perşembe 20:36 < SPOR

Borcu yüzünden sık sıkk elektrik kesintisine uğrayan ve önemli zararlar gören Elazığspor’dan bir kez daha AKSA’ya çağrı yapıldı...

Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş elektrik sorunun devam ettiğini, jeneratör yardımıyla sulama yapılmasına rağmen altyapı takımın antrenman sahasının çimlerinin tamamen kuruduğunu söyledi.

Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş Elazığspor konusunda herhangi olumlu veya olumsuz bir gelişmenin olmadığını belirsizliğin devam ettiğini belirterek Aksa’ya borca karşılık sponsorluk çağrısında bulundu.

Zafer Yetiş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 “Elazığspor’da şuan için maalesef bir gelişme yok. Henüz daha bir görüşme sağlanmadı. Siyasilerle, il yöneticileriyle. Bu görüşme neticesinde Elazığspor Kulüp Başkanı ve yöneticileri o görüşmenin neticesine göre karar vereceklerdir.
Genç futbolcularımızın ilk hedefi zaten kendi takımında oynamak. Bu belirsizlik onlarında kafalarını karıştırıyor.

Nihayetinde onlarda ekmeklerini buradan kazanıyorlar. Bu belirsizlik nedeniyle kafalarında soru işaretlerine neden oluyor. İnşallah bu belirsizlik biran önce kalkar ve Elazığspor kadrosunu koruyarak lige iyi bir şekilde hazırlanır. Maalesef özellikle altyapının antrenman yaptığı sahanın çimleri tamamen kurma noktasında.

A takımımızın antrenman yaptı çim sahamızın bazı yerleri kurudu. Jeneratörler yardımıyla tekrardan sulama çalışmalarına başladık. İnşallah tamamen kurumadan çimleri kurtarırız. Ben her konuşmamızda söylüyorum. Buradan bir kez daha çağrıda bulunayım. Türkiye’de ki bir çok futbol kulübüyle sponsorluk anlaşması yapan Aksa’nın geçmişi başarılarla dolu köklü kulüp olan Elazığspor’a da borcuna karşılık sponsor olmasını istiyoruz. Bir göğüs reklamı olur veya sırt reklamı olur.”
 
Kaynak:gunisigigazetesi.net
Etiketlerzafer yetiş aksa
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02