ELAZIĞSPOR’UN 80 BİN TL’LİK SENEDİ PROTESTO EDİLDİ

2018-2019 sezonu sonunda küme düşen Elazığspor’da sorunlar bitmek bilmiyor. Malili futbolcular Diarra ve Bagayoko...

03 Haziran 2019 Pazartesi 22:12 < SPOR

 
2018-2019 sezonu sonunda küme düşen Elazığspor’da sorunlar bitmek bilmiyor…
 
Geride kalan sezonda idari ve maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayan Bordo-Beyazlı ekibimizde bu kez de Malili futbolcular Diarra ve Bagayoko’nun menajeri Burak Puhaloğlu’na verilen ancak ödenmeyen senet ortaya çıktı.
 
Elazığspor’da Malili futbolcular İdrissa Diarra ve Moussa Bagayoko’nun menajerine verilen 30 Mayıs tarihli kulüp senedinin ödenmediği ve bayram sonu da ödeme yapılmaması durumunda yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.
 
Alınan bilgilere göre geçtiğimiz sezon başında altyapıdan profesyonel yapılarak A Takım’a kazandırılan Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra’nın menajeri Burak Puhaloğlu’na yaptığı masraflara karşılık olarak 80 Bin TL’lik Elazığspor Kulübü Derneği’nin kaşesinin basılı olduğu senet verildi.
 
30 Mayıs 2019 tarihli senet için ödeme süresi geçtiğimiz günlerde dolarken, Elazığspor Kulübü’nden herhangi bir ödeme yapılmaması üzerine senet protesto edildi.
 
Elazığspor’a yeni bir transfer yasağı ve sonrasında kulüp lisansının askıya alınması gibi istenmeyen sonuçlara kadar uzanabilecek yaptırımları olan bu gelişme sonucunda, bayram sonu da ödeme yapılmaması durumunda menajer Burak Puhaloğlu’nun avukatı aracılığı ile yasal işlem başlatıp, senedi Türkiye Futbol Federasyonu’na ileteceği gelen bilgiler arasında. 
Etiketleridrissa dıarra moussa bagayoko elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--