ELAZIĞSPOR’UN ELEKTRİK BORCUNU BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ÜSTLENDİ

Elazığspor tesislerinin kesik olan elektriklerinin Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yapacağı ödemenin ardından Salı günü açılması bekleniliyor. KKulüp çalışanlarının Elazığ Belediyesi bünyesine alınması için çalışmalar başlatılıyor...

13 Temmuz 2019 Cumartesi 18:04 < SPOR
 
Elazığspor’un son yıllarda çözülemeyen müzmin sorunlarından birisi olan elektrik sorunu şimdilik çözüme kavuştu…
 
Elazığspor tesislerinin kesik olan elektriklerinin Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yapacağı ödemenin ardından Salı günü açılması bekleniliyor.
 
Elazığspor’da sezon öncesi yaşanılan sıkıntıların giderilmesi için adımlar atılmaya başlandı.
 
Edindiğimiz bilgilere göre, il yöneticileri ve milletvekillerinin geçtiğimiz gün Elazığ’da yaptıkları toplantı sonucunda bordo beyazlı kulübün kesik olan elektrik borçları Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından üstlenilirken, başkan Şerifoğulları’nın; yaklaşık 900 bin lira tutan toplam Elektrik borçlarını ödeyeceği ve elektriklerin Salı günü açılacağı ifade ediliyor.
 
Yeni sezon hazırlıklarına 15 Temmuz’da kendi tesislerinde başlayacak olan bordo beyazlı ekibimizin yaşayacağı en önemli sıkıntılardan biri olan elektrik kesintisinin ortadan kalkmasıyla daha rahat bir ortamda yeni sezona hazırlanacağı ve bu ödemeyle birlikte yıllardır adeta kangren olan elektrik kesintilerinin de artık yaşanılmayacağı belirtiliyor.
 
Şimdiye kadar biriken yaklaşık 900 bin liralık elektrik borçlarının Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödenmesinin ardından, bundan sonra oluşacak elektrik faturalarının da kulüp yönetimleri tarafından ödeneceği ödeneceği belirtildi.

KULÜP PERSONELLERİ BELEDİYE KADROSUNA ALINIYOR
 
Elazığspor çalışanlarının yıllardır maaş alamamasının ardından kulüp çalışanlarının Elazığ Belediyesi bünyesine alınması için çalışmalar başlatılıyor.
 
Elazığspor’’da yeni sezon öncesinde yaşanan sıkıntılardan biri olan kulüp çalışanlarının durumu da netlik kazanmaya başladı.
 
Uzun zaman maaş alamadan kulüpte çalışan personellerin durumu da il yöneticileri ve milletvekillerinin olduğu toplantıda gündeme gelirken, bu konudaki en önemli desteği Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın verdiği ve Başkan Şerifoğulları’nın kulüp çalışanlarının belediye kadrosuna alınması konusunda bir çalışma başlatacağı öğrenildi.
 
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün çalışacağı isimleri belirleyeceği listeyi belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’na sunacağı ve kulüp personelleri içerisinde de bazı değişikliklerin olacağı ifade ediliyor.


 
 
Etiketlerşahin şerifoğulları elazığspor
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ali taş - 13 Temmuz 2019 Cumartesi 20:54
    başkana helal olsun. zaten çoğu şehirde klüp çalışanları ya işkur personelidir yada belediye çalışanıdır. başka türlü zaten dernek tüzüğü ile yönetilen klüplerde çalışanların haketiklerini alması mümkün değildir. belediyenin istihdam politikası ile desteklenen önemli bir iştir bu..
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--