ELAZIĞSPOR'UN EN ZOR DÖNEMİNDE PİŞKİNLİĞİN BÖYLESİ

Bu sezon Elazığspor için çok zor geçecek. 4 yıl boyunca kendi keyfi için su kulübün içinin boşaltanlar şimdi pişkin açıklamalar yaparak üste çıkmaya çalışıyorlar ancak kimse kül yutmuyor artık...

30 Ağustos 2016 Salı 13:00 < SPOR


Bu sezon Elazığspor için çok zor geçecek. 4 yıl boyunca kendi keyfi için su kulübün içinin boşaltanlar şimdi pişkin açıklamalar yaparak üste çıkmaya çalışıyorlar ancak kimse kül yutmuyor artık...

Ama olan olmuş, olmuş ile ölmüşe çare yok derler. Bundan sonra yapılacak tek şey hasta bizim diyerek bu takıma sahip çıkmaktan başka çare de yok.

Taraftarın alınan iki yenilgiye bakarak ne takıma ne yönetime küsmesi doğru değil. Yeni Yönetim bütün gücünü ortaya koyarak birilerinin pisliğini temizlemek için elinden geleni zaten yapıyor ve yapacak. Taraftara düşen görev içimizdeki bazı şebekelerin oyununa gelmeden sonuna kadar takımlarının ve yönetimlerinin arkasında durmak!

 “İki dönem transfer yasağı” cezası yetmezmiş gibi, tüm itirazlara rağmen sırtından milyarlar kazandıkları Serdar GÜRLER’in yetiştirme bedelini ödemeyenler, Elazığspor’un bir de “6 puan silme” cezasına çarptırılmasına sebep olduklarını herkes biliyor.

Taşınmazları devretmeyerek, bütün gelirlerine temlik koyarak Elazığspor’a göz göre göre ihânet edenlerin, bir de BILICA’dan dolayı bir “6 puan silme” cezası daha geldiğini duyurarak kabahati bugünkü yönetime yıkmaya çalışmaları pişkinliğin daniskasıdır.

4 yılda 120’den fazla transfer yapıp, defterleri kamuoyundan da yönetime talip olanlardan da fellik fellik kaçıranlar, bu kulübü 50 yıllık tarihinin en büyük borç batağına sürüklerken en büyük vicdansızlık örneklerini sergilediklerini unuttular galiba.

Şimdi ortaya çıkıp geçmişte tek taraflı fesih yanlışları sonucu kulüpten gönderdikleri “yabancı” statüdeki oyuncuların ödemedikleri alacaklarının faturasını bugün işbaşında olanlara havale ederek adeta günah çıkarmaya çalışsalar da, kamuoyu kimin ne dolaplar çevirdiğini çok iyi biliyor.

Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki, vaziyet böyle iken bu takıma bu şehirde yaşayan herkes destek vermek durumunda ve şunu herkes çok iyi anlamak zorunda. Eğer sahadaki sonuçlara bakarak yönetim ve futbolcular yalnız bırakılırsa bu Elazığspor’un sonu olur.
 
Etiketlerelazığspor selçuk öztürk sedat karataş elazığspor kongre
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet Gör - 31 Ağustos 2016 Çarşamba 09:51
    Bunları Allah'a havale ediyoruz.Elazığspor sıtından zengin olmaya yeltenenlerin,Allah burunlarından getirecektir.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41