ELİF ERBAKAN'IN KONFERANSINI POLİS BASTI

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Elif Erbakan'ın, parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Konferansı polis bastı.

20 Nisan 2013 Cumartesi 23:48 < GÜNDEM

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Elif Erbakan’ın, parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Konferansı polis bastı.

Aksam.com.tr

SP Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın kızı Elif Erbakan, Saadet Partisi Kadın Kolları Platformu tarafından, İBB 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen "Türkiye'de ve Dünyada Neler Oluyor?" konulu konferansa konuşmacı olarak davet edildi. İstanbul İl Başkanlığı, Elif Erbakan'ın parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatıyla polisler konferansı bastı. Bayraklar indirtildi. Ancak konferansa engel olmadı. Konferans olaysız şekilde son buldu.

AMAÇ NESLİ BOZMAK

Elif Erbakan, Türkiye'de ve dünyada göz gezdirilen her alanda mutlaka bir sıkıntı, zulüm, sömürü, kan ve gözyaşı olduğunu söyleyerek, "Birileri Müslamanlar'ın üzerinde dünya menfaatleri elde etmek üzere çalışıyor." dedi. 

Elif Erbakan, süt bankası konusuyla ilgili de konuşarak; “Arkasına baktığımız zaman ciddi bir şekilde mezhebimizi, neslimizi bozmaya yönelik bir çalışma var. Avrupa, Müslüman ülkelerde akan şu kan ve gözyaşını görmezden gelip, hatta bunun müsebbibi olurken, bizim ülkemizde prematüre doğmuş bebeklerin anne sütünden faydalanmasını düşünecek kadar şefkat ve merhamet sahibi değil. Öyleyse arkasındaki B planını işleme koyuyor. 'Anne sütü bebeklere daha faydalıdır diye yapalım. Nesli bozalım. Süt kardeşler, birbiriyle evlensin farkında olmadan" dedi.

O.G.


YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--