ERBAKAN-KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN

Kurtlar Vadisi ekibi vizyona koyduğu filmlerle dünyayı sallamaya devam ediyor...

12 Kasım 2010 Cuma 00:50 < ERBAKAN
 

ERBAKAN-KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN

 

Kurtlar Vadisi ekibi vizyona koyduğu filmlerle dünyayı sallamaya devam ediyor…

 

"Kurtlar Vadisi Irak" ile bütün dünyada rekor sayıda seyirciye ulaşarak uzun süre gündemi işgal eden Vadi, bu sefer "Kurtlar Vadisi Filistin" ile gündem oluşturmaya geliyor.

 

"Kurtlar Vadisi Irak" filminin ardından adeta küplere binen İsrail ve uzantılarının bu filme nasıl bir tepki vereceği en çok merak edilen konular arasında!..

 

Ömrünü; Milleti ve İslam Âlemi’nin kurtuluşuna adayan Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın 41 yıldan bu yana üzerinde en hassasiyetle durduğu konuların başında gelen Filistin meselesini konu alan “Kurtlar Vadisi Filistin” filmi İsrail’in yavaş yavaş sonunun geldiğini müjdeleyen bir film olarak belleklerde yer edecek.

 

Yürüttüğü yılmaz mücadele sonunda Ülkemizi ve İslam Âlemi’ni “SİYONİZM”in vahşi pençesinden kurtarmaya bir adım kadar yaklaşan “KUTLU LİDER ERBAKAN’A SELAM OLSUN!”

 

Kurtlar Vadisi Filistin’in fragmanına bile tahammül gösteremeyenler (!) sitemizde daha önce yayınladığımız  Dailiymotion kaynaklı fragmanı sildiler ama, bilsinler ki ne bu milleti ne de Filistin halkını asla sindiremeyecekler!..

 

ERBAKAN’IN YETİŞTİRDİĞİ MİLLİ NESİL; ŞİMDİLİK SANAL OLARAK, DAHA SONRA DA GERÇEK OLARAK İSRAİL’DEN YAPTIĞI ZULÜMLERİN HESABINI MUTLAKA SORACAKTIR!..

 
M.T
 

“İşte Erbakan'dan da tarihi kesitler ile hazırladığımız "Kurtlar Vadisi Filistin” filminin 28 Ocak 2011 tarihinde vizyona girecek fragmanı:

 
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • mehmet doğan - 16 Kasım 2010 Salı 22:45
  Gerek "Kurtlar Vadisi Irak" ve gerek gösterime girdiğinde yine İsrail ve israil severleri çok rahatsız edecek olan "Kurtlar Vadisi Filistin" filimlerinin anlattığı gerçeklerin patenti sadece ama sadece ERBAKAN'a aittir.
  Kim ne derse desin 41 yıldır ERBAKAN'ın İslam Alemine sahiplenmesi öylesine bir söylem değildi. Şimdi bu söylemleri film olarak, çok yakında da gerçek olarak izlemeye hazır olun.
  Böyle güzel bir fragman hazırlayan el-aziz ekibine çok teşekkür etmek istiyorum...
 • Baki - 09 Kasım 2010 Salı 01:20
  Gözümüzü ve gönlümüzü açan böyle videolar hazırladığnız için el-aziz'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Kim kimdir, kim kiminle, kim dost kim düşman... sayenizde öğreniyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun!
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41