ERBAKAN/ İKTİDARA GELMEMİZ ZARURET OLDU

26 Kasım Cuma günü Eyüp Sultan'da Milli Görüş'ün 3. Şahlanışını başlatan Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN aynı günün akşamı Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Arena Programı'nın konuğu oldu...

30 Kasım 2010 Salı 05:46 < ERBAKAN

 
Milli Görüş Lideri Erbakan Arena'da iktidar yürüyüşünü başlattı...

 

26 Kasım Cuma günü Eyüp Sultan'da Milli Görüş'ün 3. Şahlanışını başlatan Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN aynı günün akşamı Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Arena Programı'nın konuğu oldu.
 
Pazartesi akşamı yayına giren Arena Programı'nda Saadet Partisi'nin iktidara gelmesinin bir zaruret olduğunu ifade eden ERBAKAN önümüzdeki seçimlere ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.
 
Dündar'ın kamuoyunda dillendirilen "Erbakan neden bir kenara çekilip yerini gençlere bırakmıyor?" sorusuna karşılık ERBAKAN : "Toprak kayıyor, herkes görmese de ben görüyorum. Bunlar nasihat dinlememiştir, onun için yetkiyi ellerinden almamız gerekiyor!.." dedi.
 
Dündar'ın; sağlınız bu yoğun seçim temposunu yürütmede herhangi bir risk içeriyormu sorusuna karşılık ise ERBAKAN; Doktorlarla devamlı temastayız, biz sizi 1 ay içinde tedavi edeceğiz dediler ve biz de İnşallah dedik" şeklinde cevap verdi.
 
M.T  
 

İŞTE ARENA İŞTE ERBAKAN/İZLEYİNErbakan Arena-1


Erbakan Arena-2


Erbakan Arena-3


Erbakan Arena-4
 

Erbakan Arena-5

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02