ERBAKAN SÖYLEDİ, GERÇEK OLDU

Milli Görüş Necmettin Erbakanın yıllar önce "Savunma Sanayi Projesi" kapsamında bahsettiği yüksek güçteki dalgaların transferiyle uzaktaki enerji sistemlerini veya savunma sistemlerini tahrip edebilme ve devre dışı bırakabilme projesi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesince gerçekleştirildi...

05 Mayıs 2012 Cumartesi 01:29 < ERBAKAN
ERBAKAN'IN PROJELERİ HAYATA GEÇİYOR
 
Erbakan'ı hayalcilikle suçlayanlara takat gibi inen haber ve gelişmeler peşpeşe gelmeye devam ediyor.
 
Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın yıllar önce “Savunma Sanayi Projesi” kapsamında bahsettiği “yüksek güçteki dalgaların transferiyle uzaktaki enerji sistemlerini veya savunma sistemlerini tahrip edebilme ve devre dışı bırakabilme” projesi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nce gerçekleştirildi. Türkiye’de gerçekleştirilen ve savunma sanayiinde çığır açacak proje başarılı oldu!

ERBAKAN SÖYLEDİ, ŞİMDİ GERÇEK OLDU…

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Plazma Araştırma Laboratuvarı’nda savunma sanayiinde kullanılabilecek bir sistem geliştirildi.

Türkiye’de ilk kez bir üniversitede geliştirilen sistem sayesinde yüksek güçteki dalgaların transferiyle arada bir bağlantı olmadan uzaktaki enerji sistemleri tahrip edilebiliyor. Geliştirilen sistem hakkında bilgi veren SDÜ Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Lütfi ÖKSÜZ, Türkiye’de ilk kez yüksek güçte, yüksek dalga mikrodalga sistemini geliştirdiklerini söyledi. Yüksek güç mikrodalga sistemlerinin savunma sanayiinde kullanıldığına dikkat çeken Doç. Dr. ÖKSÜZ şöyle konuştu:

“Geleceğin savaşları bombalarla, kimyasal sistemlerle değil elektromanyetik bombalarla olacaktır. Elektromanyetik silahlardan kastımız yüksek frekansta yüksek güçte bu dalgaların yönlendirilmesidir. Yönlendirilen dalgalar sayesinde uçak düşürülebilecek. Bir ülkenin nükleer hidrolik santrallerini tamamen göçertilebilecek. Gerekli destek verilmesi halinde biz de bu sistemi geliştirip ülkemizi bu tür sistemlerde dışa bağımlılıktan kurtarır, altyapımızı kurar, hem de bu alanda eleman yetiştirebiliriz. Savunma sanayi için vazgeçilmez bir sistem. Uyduları, uçakları düşürmek, mayınları uzaktan patlatmak istiyorsak bu sistemler gelecekte önem arzedecek…”

BİR METRE UZAKTAKİ LAMBALARI MANYETİK DALGALARLA YAKTILAR

Bu sistemler arasında 95 GHz’de insanların üzerinde yanma hissi uyandıran mikrodalga sisteminin yer aldığını belirten Doç. Dr. ÖKSÜZ uyduların düşürülmesi, tankların durdurulması, telekomünikasyon sistemlerinin tahrip edilmesi, elektrik sisteminin göçertilmesi gibi bir çok uygulaması olduğunu söyledi.

Laboratuvarda yaptıkları deneylerde yaklaşık bir metreden neon lambaları arada hiçbir bağlantı olmadan yakabildiklerini belirten Doç. Dr. ÖKSÜZ şöyle konuştu:

“Bir metre uzaklıkta bilgisayar sistemini, bir aracı, herhangi bir sistemi tahrip edecek enerjiyi transfer edebiliyoruz. Asıl amacımız bunu daha uzaklara transfer edecek sistemleri geliştirmektir.” 

ERBAKAN'IN TEKNOLOJİ HARİKALARI

İşte Milli Görüş Lideri Merhum Necmettin Erbakan’ın ESAM Konferansları çerçevesinde Bilkent’te konferansında anlattığı o proje:

 İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

M.T 

Etiketlererbakan
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • mevlut ozcan - 01 Aralık 2016 Perşembe 23:21
  Rahmetli Erbakan TC tinin yetistirdigi ALLAH C.C onu bu millete gonderdigi ve bu milletin ekseriyeti tarafindan yeterince anlayamadigi dunya lideriydi,onun siyaset yaptigi donemlere bakacak olursak,ecevit demirel turkes gibi siyasiler Rahmetli erbakan'a comez bile olamazlardi,bu millet anlamadi demek belki haksizlik olur,cunku onu bu millete anlatacak basin tv hep olumsuz anlatti gercekleri carpitarak verdiler,tabi hoca bu carpik sisteme karsi oldugu icin ADIL duzen ve milli gorus olarak kendi sistemini takdim ettigi icin,kurulu sistemin ve onun bekcileri bunu hos karsilamayip bertaraf etmek istediler,kurdugu butun partilerin sistem tarafindan kapatilmalari bu soylediklerimin delili ve isbatidir,hulasa ben inaniyorumki,1970 yillarinda basladigi siyasette ikdidar olsaydi vefatina kadar ikdidarda olsaydi bugun TURKiYE dunyanin lideriydi,
  RUHUN SAD OLSUN
  ERBAKAN HOCAM,,
 • yaşar inan - 01 Ocak 2013 Salı 14:44
  ahir zaman da demire dayalı sistemler iletken olduğu için, elektro manyetik dalgalarla çökertilecek. geriye tahta kılçlar kalacak.mehmet ali bulut hoca bu konuyu 10 yıl önce ülke tv de açıkladı
 • kamil efe - 05 Mayıs 2012 Cumartesi 17:42
  Yaşarken tam manasıyla tanımak mümkün olmasa da O çok büyük bir insandı. Bu ülke ve islam alemi için büyük kazanımlar ve değişimler gerçekleştirdi. Erbakan bir şeyi gerçekleştirmeden asla konuşmayan bir liderdi... Videosunu izlediğimiz "GİZLİ SİLAH" projesi de bunlardan sadece biriydi. Dolayısıyla şu anda ortaya çıkıyor olması kimseyi aldatmasın... Ve daha neler çıkacak hep birlikte izlemeye devam edelim.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41