ERBAKAN STARTI EYÜP SULTANDA VERİYOR!

Saadet Partisi'ne Genel Başkan seçilmesinin ardından ilk kez İstanbul'a gelen Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'nda büyük bir coşku ile karşılandı...

26 Kasım 2010 Cuma 01:26 < ERBAKAN
 

ERBAKAN 3. ŞAHLANIŞ STARTINI EYÜP SULTAN’DAN VERİYOR

 

Saadet Partisi’ne Genel Başkan seçilmesinin ardından ilk kez İstanbul’a gelen Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERABAKAN Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'nda büyük bir coşku ile karşılandı.

 

Milli Görüş Lideri Erbakan vip salonundan hemen ayrılırken, dışarıda bekleyen binlerce kişiyi aracından selamladı. Başta Ajans5 olmak üzere bir çok basın mensubu da Erbakan karşılamasına büyük ilgi gösterdi.
 
Erbakan’ın gelişinden önce havalimanı çevresinde lokum dağıtan ve ‘Hoşgeldin Hocam’ yazılı dev Erbakan posteri asan kalabalığın coşkusu Erbakan’ın gelişi ile birlikte doruğa çıktı. Meşaleler yakan büyük kalabalık aracına binen Erbakan’ın etrafını sararak ‘Mücahit Erbakan’ sloganları attı. Kalabalıkta bulunanların Erbakan’ı görebilmek için birbiriyle yarışması izdihama neden oldu. Yoğun ilgi nedeniyle Erbakan'ın aracı kalabalığın arasından güçlükle çıkabildi. Konvoyla evine uğurlanan Erbakan yarın Eyüp Sultan'da Cuma namazı kılacak.
 

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 26 Kasım 2010 Cuma günü İstanbul EYÜP SULTAN’da Cuma Namazı sonrası gerçekleştirilecek Üçüncü Şahlanış Duası” programı ile seçim çalışmalarını başlatmış olacak.

Saadet Lideri, 'Üçüncü Şahlanış Duası'nın ardından Eyüp Sultan Meydanı'nda halka seslenecek:

Milli Görüş Lideri ve Saadet Partisi Genel Başkanı bu seçimlerde de geleneğini bozmayarak Eyüp Sultan'dan dualarla seçim startı verecek ve Besmeleyi Eyüp Sultan'da çekecek. Erbakan'ın bugün Eyüp Sultan'da Cuma namazı kılacağını öğrenen Saadet Partililer'in yoğun bir katılım göstermesi bekleniyor.

M.T
 

Erbakan’ın Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'nda karşılanış videosu:
 

YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02