ERBAKAN/ “SÜRÜDEN AYRILANI KURT KAPAR!”

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan 3 Ekim Pazar günü Başkent Ankara'da çok geniş tabanlı bir istişare gerçekleştirdi...

03 Ekim 2010 Pazar 18:00 < ERBAKAN
 
ERBAKAN/ “SÜRÜDEN AYRILANI KURT KAPAR!”

Numan Kurtulmuş’un istifa etmesinin ardından tarihinin en önemli dönemlerinden birini daha yaşamaya başlayan Saadet Partisi Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın öncülüğünde yeniden şahlanmaya başladı.

Bunun ilk adımı olarak Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan 3 Ekim Pazar günü Başkent Ankara’da çok geniş tabanlı bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Erbakan,  “Olağanüstü Büyük Kongre Hazırlık ve İstişare Toplantısı”na delegelerin tamamını davet etti.

Milli görüş lideri prof. Dr. Necmettin erbakan salona giriş yaptığında delegeler salonu: 'Hocaya sadakat şerefimizdir',  'Hocamız nerede biz  oradayız',  'Hocayı satanı bizde satarız'  ve ‘Mücahit Erbakan’ sloganlarıyla inletti.

Sunucunun salonda atılan sloganlar nedeniyle programa başlamakta güçlük çektiği görüldü.

İşte çok önemli açıklamalar yapan Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın açış konuşması: 

M.T


YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • sami samimi - 04 Ekim 2010 Pazartesi 15:34
    Deveyi yardan atan bir tutam ottur demiş atalarımız.Hadi numan kurtulmuşun koltuk sevdasını,hırsını, ihtirasını,kinini, kısacası ne olduğunu anladık.Bunun için gitmesine üzülmedim desem yalan olmaz.Ancak bu davaya yıllarını vermiş milli görüşçü kardeşlerimin kurdun peşine takılmış kuzular gibi gitmelerine üzüldüm.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41