ERBAKAN TEKNOLOJİ-TÜRK ORDUSU İÇİN BÖCEK İHA’LAR GELİYOR!

Erbakan'ın yıllar önce anlattığı böcek İHA’lar için hükümet 16 Ekim'de ihaleye çıkarak dünyaya ilan etti...

28 Ekim 2016 Cuma 12:51 < ERBAKAN


ERBAKAN TEKNOLOJİ-TÜRK ORDUSU İÇİN BÖCEK İHA’LAR GELİYOR!

Erbakan'ın geliştirdiği gizli silahlardan birisi olan böcek İHA’lar yakında resmen meydana çıkacak. Türk ordusunu siyonizm karşısında üstün bir teknoloji sahibi yapan Erbakan'ın yıllar önce anlattığı böcek İHA’lar için hükümet 16 Ekim'de ihaleye çıkarak dünyaya ilan etti.

Hayatını Siyonizm ve küresel güçler ile mücadeleye adayan Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın yıllar önce altyapısını oluşturduğu milli ve yerli sanayi meyvelerini vermeye devam ediyor.

Siyonizmin ancak güçten anlayacağını ilan eden ERBAKAN’ın Türkiye’ye kazandırdığı birçok tesis ve eleman sayesinde Türkiye teknolojik üstünlük sağlayan silahlara sahip olmaya devam ederken, artık küresel güçlerin oyunlarına ve emirlerine bırakın boyun eğmeyi kafa tutmaya başladı.

Yeryüzünde siyonizm ve onlarla ittifak halindeki haçlı kapitalist zihniyetinin sömürü ve zulmü altında inleyen insanlığın ve İslam aleminin tek umudu olan Türkiye’nin bu çıkışları belli merkezleri ürkütürken, hükümet 16 Ekim 2016 tarihinde ERBAKAN’ın yıllar önce anlattığı Böcek İHA’lar için ihaleye çıkarak bir gözdağı daha verdi.

  İZLEMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE- TIKLAYIN M.T
Etiketlererbakan milli görüş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41