ERBAKAN VAKFI GENÇLİK MOTİVASYON TOPLANTISI YAPILDI

Erbakan Vakfı Elazığ Şubesi 28 Şubatın yıl dönümünde gençlik ve kadın kolları ile birlikte motivasyon toplantısı yaptı...

28 Şubat 2016 Pazar 22:34 < ERBAKAN


ERBAKAN VAKFI GENÇLİK MOTİVASYON TOPLANTISI YAPILDI

Erbakan Vakfı Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Muhammet Özaydın,  Diyarbakır Gençlik başkanı Cengiz Şimşek, Elazığ Gençlik başkanı Enes Gülümser ve Gençlik yönetim kurulunun katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Elazığ Gençlik Teşkilatının yaptığı faaliyetlerin anlatan Elazığ Gençlik Başkanı Enes Gülümser konuşmasında Erbakan’ın gençliğe verdiği öneme değinerek; “Erbakan hocamız gençliğe ayrı bir önem verirdi genci tarif ederken de ''Genç, inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilendir derdi” şeklinde konuştu.Ardından Erbakan Vakfı Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Muhammet Özaydın bir konuşma yaptı.

Konuşmasına Milli görüşü anlatarak başlayan Özaydın; “Maneviyatçı olmak, Hakkı Üstün Tutmak ve Nefis Terbiyesi bizim 3 altın kuralımızdır. Bunları uygularsak bunlar bize 3 meziyet kazandırır bunlar Hidayet feraset ve dirayettir.“dedi
Diyarbakır Gençlik başkanı Cengiz Şimşek ise Diyarbakır’da yaptıkları faaliyetleri anlattıktan sonra Elazığı’n Hünkar mahfili olmasına değinerek Elazığ gençliğinin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Toplantı karşılıklı soruların cevaplandırılmasıyla sona erdi.

ERBAKAN VAKFI HANIM KOLLARI’NDAN ANMA PROGRAMI!

Erbakan Vakfı Hanım Kolları Vefatının 5.yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı Anma, Anlama ve hatim Programı düzenledi.26 Şubat Cuma günü saat 13.00 da Vakıf İl binasında bir araya gelen hanımlar Erbakan’ı rahmetle andıktan sonra toplantıya başladı.

Toplantıya Elazığ kadın kolları başkanı Fikriye BODRUK kısa bir konuşma yaparak Erbakan’ın kadınlara verdiği önemi anlattı. Program Kuranı Kerim tilaveti ve hatim duasıyla toplantı sona erdi.

M.T
 
Etiketlererbakan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41