ERBAKAN VE ASELSAN

Türkiye'nin bütün hava sahası Erbakan teknolojisi ile koruma altında! Erbakan ve teknoloji, erbakan'ın geliştirdiği savunma sistemleri...

14 Aralık 2015 Pazartesi 20:12 < ERBAKAN


ASELSAN MÜHENDİSİNİN İTİRAFI:

TÜRKİYE'NİN BÜTÜN HAVA SAHASI ERBAKAN TEKNOLOJİSİ İLE KORUMA ALTINDA!
 
Erbakan’ın geliştirdiği teknolojik silahlarla barbar batı masaya oturmak zorunda kalacak ve Adil Düzen'e dayalı  "Yeniden Büyük Türkiye" ile birlikte "Yeni Bir Dünya" en kısa zamanda kurulacaktır...


Son günlerde Suriye özelinde alevlenen ve kafa karıştıran güç dengeleri içinde Türkiye’nin nasıl dik durabildiğini anlayabilmek için ERBAKAN’I yakından tanımaktan başka çare yoktur.
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesine Bağlı İZSU’nun Gebze şubesinde çalışan bir kardeşimiz başından geçen çok ilginç bir olayla ilgili şu bilgileri bizlere aktarmıştı.
 
İkamet ettiği evin su abonelik işlemleri ile ilgili İZSU Gebze şubesini ziyaret eden ve daha önce ASELSAN’da çalışan şimdi TÜBİTAK’ta görevli bir Elektrik-Elektronik Mühendisi ile aralarında şöyle bir diyalog yaşanır:
 
İşlemi yapan arkadaşımız abonelik müracaatında bulunan kişinin ASELSAN’da çalışan bir mühendis olduğunu öğrenince, Erbakan hocanın ESAM toplantısında bahsettiği ileri teknolojilerinden haberi olup olmadığını kendisine sorar.
 
Erbakan Hoca bazı konuşmalarında: “İsrail’den İstanbul’u vurmak için gönderilmiş bir füzenin kontrolünü bilgisayarınızın başında oturarak çok ucuza mal olan ama yüksek teknolojilerle oluşturulan Elektro manyetik dalga boyutları (bir nevi küçük karadelik kuyuları) sayesinde ele geçirmeniz, imha etmeniz veya füzenin gönderildiği adresin koordinatlarını füzeye tekrar yükleyerek İstanbul yerine İsrail’e geri göndermeniz mümkündür” şeklinde açıklamalar yapmıştı. Bu konuların uzmanı olduğunuza göre, sizce de böyle bir teknolojinin imkânı, altyapısı ve fiili hazırlığı gerçekten Türkiye’de var mıdır?
 
Arkadaşımızın bu sorusu üzerinde Elektrik- Elektronik Mühendisi şu ilginç itiraflarda bulunmuştur:
 
“Ben Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünden mezun olduktan sonsa stajımı 2 yıl ABD NASA’da yaptım. Çok başarılı bulunduğum için NASA’da kalıp çalışmam teklif edildi ise de yanaşmadım. Çünkü ideallerim uğruna yapılan bütün maddi olanakları reddedip Türkiye’ye geri döndüm ve ASELSAN’da çalışmaya başladım. Aileden aldığım kültür mirası ile CHP tandanslı ama devletine, ülkesine bağlı bir insandım. ASELSAN’da çalışmaya başladıktan sonra Erbakan gerçeği ile tanıştım. Ülkemizdeki silah sanayi ile ilgili ileri teknoloji ürünü olan bütün çalışmaların altında Erbakan’ın imzası olduğunu görünce önce şaşırmış ve hayranlığım artmıştı.”

TIKANDIĞIMIZ ZAMAN ÖNÜMÜZÜ ERBAKAN AÇARDI!

“Hatta ASELSAN’da ileri teknoloji ile ilgili yapılan çalışmalarda görev alan biz mühendislerin karşısına çözmekte zorlandığımız ve tıkanıp kaldığımız bir sorun çıktığı zaman bu sorunu yetkililere aktarırdık. Yetkililerde ise bizim içinden çıkamadığımız konuları bir şekilde ve dosya halinde Erbakan’a taşırlardı. Bu dosyaları inceleyen Erbakan Hoca, tıkanıp kaldığımız hususlardan daha ilerisine varmamıza neden olacak çözüm yollarına yönelik formülleri yazarak bize ulaştırırdı. Erbakan’ın gösterdiği istikamette ilerlediğimizde tıkanıp kaldığımız teknolojik sorunları aştığımıza defalarca şahit olmuşuzdur. ASELSAN benzeri ileri teknoloji üretimi yapan kurumların idarecileri ile Erbakan arasındaki bu samimi ilişkiyi ilgili ve yetkili olup da bilmeyen yoktur.”

HER TÜRLÜ HAVA SALDIRISINA KARŞI KORUYAN BU ÜSTÜN TEKNOLOJİNİN MİMARI DA ELBETTE ERBAKAN’DIR!

Erbakan’ın bahsettiği bu harika sistemlerden daha ötesini yine kendilerinin ürettiği çok yüksek bir teknolojiyi sana anlatayım!
 
“Bugün, Türkiye’nin bütün hava sahası, dışarıdan yapılacak her türlü nükleer füze saldırısına karşı gözle görülemeyen bir Elektromanyetik dalga sistemi ile koruma altına alınmıştır. Öyle ki, dışarıdan herhangi bir ülkenin bu manyetik koruma kalkanını delmesi ve ülkemize nükleer saldırıda bulunma ihtimali kalmamıştır.

Çünkü bu manyetik koruma kalkanının çalışma sistemini bozarak etkisiz hale getirecek bir teknoloji şu anda dünyanın hiçbir ülkesinde bulunmamaktadır. Bu manyetik koruma o kadar etkilidir ki, ülkemizde patlamak için gönderilen bir Atom Bombası bu manyetik koruma alanına girdikten sonra patlamadan ve tahribata yol açmadan sadece bir metal yığını olarak yere düşüp kalmaktadır. Ülkemizi, milletimizi bu manyetik koruma kalkanı ile her türlü hava saldırısına karşı koruyan bu üstün teknolojinin mimarı da elbette Erbakan’dır!”
 
Bazı hadislere dayanılarak nakledilen: “Ahir zamanda ve Mehdi-Deccal çatışmasında, barut patlamayacak, böylece Deccal’ın silahları boşa çıkacak ve işe yaramayacak!” şeklindeki rivayetler de bu gerçeği doğrulamaktadır.

"LAF OLSUN DİYE SÖYLEMİYORUM İNANARAK SÖYLÜYORUM SİLAHLI KUVVETLERİMİZ MİLLİ GÖRÜŞÜ EN İYİ MUHAFAZA ETMİŞ OLAN KURUMUMUZDUR!""CENAB-I ALLAH'IN EN BÜYÜK LÜTFU, NİMETİ  VE  RAHMETİ TEKNOLOJİDİR""ERBAKAN'IN 1995 YILINDA DEŞİFRE ETTİĞİ ÜSTÜN SAVAŞ TEKNOLOJILERİ"ERBAKAN ELEKTROMANYETİK GİZLİ SİLAHI ANLATIYORİşte ASELSAN'ın milli imkanlarla geliştirdiği  KORAL Hava Savunma Sistemi:

100 kilometre menzile sahip bu sistemle tehdit oluşturan füze, uçak ve radarların yön sistemlerini sinyal karıştırma özelliği ile etkisiz kılabiliyor. Araç üzerine entegre edilerek kullanılabilen mobil sistemde, iki farklı unsur bulunuyor. Bu unsurlardan ilkini Radar Elektronik Destek Sistemi (KORAL-ED), diğerini ise Radar Elektronik Taarruz Sistemi (KORAL ET) oluşturuyor.http://img.sondakika.com/haber/933/ankara-moskova-ya-karsi-hamlesini-yapti-7922933_375_m.jpg

M.T

 
Etiketlererbakan islam birliği
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Fatihoglu - 12 Mart 2017 Pazar 00:13
  Milleti ne Manupilasyon yapiyorsun.
  Daha dün Rusyadan yalvararak Erdogan
  Manyetik dalgalar yansitan ve ucaklarin
  Elektronik düzenini bozacak systemi Rusyadan
  almak istiyor.Rusya ile Amerika dibinize gelince
  sizden ses cikmiyor.
 • hasan yurtdaş - 12 Ekim 2016 Çarşamba 11:59
  Rabbim ülkemize ve islam'a hizmeti geçenlerden razı olsun.
 • mustafa çakır - 16 Aralık 2015 Çarşamba 23:36
  Elhamdülillah bu günleri de gördük. Erbakan'a gülüp alay edenler şimdi bunları görünce İnşallah kendilerine gelmiş ve artık ülkelerine güvenmeye başlamışlardır. Gelecek İSLAM'ındır, kimse bunu engelleyemez Mücahit Erbakan'ın ektiği tohum artık meyve vermeye başlamıştır. Haber ve videolar için teşekkürler el-aziz. İyi ki varsınız...
 • orhan baba - 16 Aralık 2015 Çarşamba 20:50
  Ağlattınız beni.erbakan hocamın yolunun yolcusuyum.Allaha emanet olun.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41