ERBAKAN'A İHANET İÇİNDEKİ AK SAÇLILAR-12 EYLÜL MSP DAVASI

Milli Görüş tarihi boyunca belli mihrakların: "Erbakan'ın sadık dostları ve Ak Saçlılar" diye lanse ettiklerinin büyük bölümü siyasi hayatlarını Erbakan ile yol yürümek için değil; mücadele etmek için harcadılar...

07 Ağustos 2018 Salı 19:16 < ERBAKAN


Milli Görüş tarihi boyunca belli mihrakların: "Erbakan'ın sadık dostları ve Ak Saçlılar" diye lanse ettiklerinin büyük bölümü siyasi hayatlarını Erbakan ile yol yürümek için değil; mücadele etmek için harcadılar.

En kritik dönemlerde  Erbakan'ı yanlız bırakan bu zevat her fırsatta parti içi fitne hareketinin de başını çekmekten geri durmadılar…

Uzunca bir zaman vesayet rejimi ile yönetilen Türkiye'de kripto hainler malum medyanın desteği ile topluma "Sadık" adamlar diye lanse edildiler.
 
Oysa gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi bir huyu vardır.  45 yıl boyunca Erbakan'ın yanından hiç ayrılmayan Şevket Kazan, Oğuzhan Asiltürk ve Recai Kutan v.s. gibiler Erbakan'ın vefatından sonra asıl kimliklerini bir kez daha ortaya koydular.

BBC Türkçe'nin geçtiğimiz gün ortaya çıkardığı görüntülerde 12 Eylül sonrası görülen mahkemede bu isimlerin Erbakan'a karşı nasıl bir tavır içinde oldukları gözler önüne seriliyor. 

İŞTE İBRETLİK GÖRÜNTÜLER VE MAHKEME ÖNCESİ YAŞANAN OLAY:

 

M.T

 
Etiketlererbakan saadet partisi milli görüş zeki geçkil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41