ERBAKAN'DAN MESAJ VAR!

Erbakan Hastanede kurmaylarıyla görüştü...

23 Şubat 2011 Çarşamba 01:11 < ERBAKAN
 

ERBAKAN’DAN MESAJ VAR!

Erbakan Hastanede kurmaylarıyla görüştü!
 
Milli Görüş Lideri ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan bir süredir tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesi'nde seçim çalışmalarını konuşmak üzere parti kurmaylarıyla bir araya geldi.
 
 


Milli Gürüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın hastaneye yattıktan sonraki ilk görüntülerinin basına yansıdığı toplantıda, Saadet Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kamalak, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ ve GİK Üyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Karaman da vardı.
 

Toplantıda, seçim hazırlıklarının görüşüldüğü bildirilirken Erbakan, kamuoyuna ve partililere de bir mesaj gönderdi.


“İnşallah milletimiz ve insanlık Saadet Partisi vasıtasıyla en kısa zamanda kurtuluşa kavuşacaktır'' diyen Erbakan, 12 Haziranda yapılması planlanan Genel Seçimin Türkiye için tarihi bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Bu tarihi seçim öncesi Milli Görüş camiasına büyük sorumluluk düştüğünü ifade eden Erbakan, bütün partilileri Saadet Partisi iktidarı için bütün güçleriyle çalışmaya davet etti.

Erbakan, toplantıdaki konuşmasında şunları söyledi:

''Hepinizi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum. Kıymetli mesai arkadaşlarıma yaptıkları bu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah milletimiz ve insanlık Saadet Partisi vasıtasıyla en kısa zamanda kurtuluşa kavuşacaktır. Hepinizin dualarını bekliyorum, Allah'a emanet olun.''

''SEÇİM ÇALIŞMALARI YOĞUN OLARAK DEVAM EDİYOR''

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcılarından Kamalak da görüşmede, Erbakan'a siyasi faaliyetlerle ilgili bilgi verdiklerini belirterek, seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydetti.

En son akademisyenlerle bir araya geldiklerini bildiren Kamalak, şöyle konuştu:

“Toplantıya 51 akademisyen katıldı. Çok değerli akademisyenlerimizin ülke meseleleri ve seçimlerle ilgili görüş ve düşüncelerini aldık. Oldukça faydalı bir toplantı yaptık.

Bunun yanı sıra parti bünyesinde seçim çalışmaları kapsamında beş ayrı komisyon oluşturduk. Bu komisyonlar, ekonomi, işsizlik, yoksulluk, demokratikleşme gibi temel konularda raporlarını hazırlıyor. İnşallah bir daha ki toplantımızda hazırladığımız raporları zat-ı alinizle paylaşacağız.''

Diğer Genel Başkan Yardımcıları da kendi birimleriyle ilgili çalışmalar hakkında Erbakan'ı bilgilendirdi. Erbakan ise yapılan çalışmalardan dolayı toplantıya katılanlara teşekkür etti.
 
M.T
 
İZLE:
 YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Hakki - 23 Şubat 2011 Çarşamba 02:17
    sizin bir yazinizda erbakni mehdi olarak ilan etmis ve buna mukabil deliller sunmustunuz-ardin erbakanin suanki saglik durumu ile alakali olarak dondugunde daha dinc ve saglikli olarak gelecegini ifade etmistiniz.ama suan goruyoruzki durum oyle degil bununla ilgili bir yaziniz olacak mi?tesekkur ederim.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41