ERBAKAN’I TANIMAYANLAR, GELİŞMELERİ ŞAŞI GÖRÜRLER/SAADET PARTİSİ SİYONİZM’İN HİZMETİNDE

Erbakan'ı anlama/tanıma, idrak etme nasibinden mahrum olanlar kimliği/sıfatı, statüsü ne olursa olsun gelişmeleri ancak şaşı görür/SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel, Erbakan düşmanı kişi, kurum ve Kemalist statükoya entegre olarak Siyonizm'e hizmet ediyor...

29 Aralık 2018 Cumartesi 17:06 < GÜNDEM
 

Erbakan’ı tanımayanlar, gelişmeleri şaşı görürler!
 
Gelişmeleri/olayları ve İslam'ı seküler/Batı zihinsel kodlarıyla, perspektifiyle, bakış açısıyla okuyanlar Siyonizm'e köle olurlar!
 
Milletimiz ve İslam Alemi 100 yıllık Siyonist kültürel asimilasyonun etkisiyle öğretilmiş çaresizlik sendromundan kurtulamıyor!
 
Zihinsel/duygusal olarak 1000 yıllık şanlı tarihinden kopartılıp Haçlı Batının enjekte ettiği kodlarla düşünenler hakkı göremez!
 
Hakkı üstün tutmayana Allah hidayet nasip etmez. Hidayetsiz bir insan da hakka değil ancak Şeytan'a kulluk ve kölelik eder!
 
Her ümmet, Peygamberi'nin ölümüyle haktan sapma, batıla kayma sürecini yaşamıştır. Erbakan'dan sonra SP'liler de benzer bir dönemde…
 
Allah'a teslimiyetin sağladığı özgür/bağımsız bir ruh ve duruştan mahrum kitleler; bilsin veya bilmesin duygusal/fikirsel anlamda Batı'nın işgalinde…
 
Yahudi'nin yenilmişlik, kölelik propagandasını içselleştirmiş geniş kitleye; Siyonist/Haçlı dünyasının yıkıldığını anlatmak zor!
 
Allah'ı gökyüzünün; Siyonizm'i ise yeryüzünün ilahı gibi düşünenlerin Erbakan'ın ulusal ve global inkılabını fark etmesi imkânsız!
 
Hayatın doğal akışında hakkı değil gücü/kuvveti/menfaati üstün tutup tercih edenlerin hidayete/ ferasete ulaşması imkansızdır!
 
İslam'da kölelerin imanı kabul değildir!

Özgür olmak, Tağutu inkardan sonra İslam'a girmenin ilk şartıdır. Çünkü İslam, sadece Allah’a köleliği (kulluğu)  esas alır!
 
Modern çağda kölelik kültürel, ruhsal, fikirsel ve değer yargılarını hedef alıyor. Yahudi propagandaya alet olanlar hükmen köledir!
 
Siyonist/Haçlı hegemonya Erbakan ile girdiği iktidar mücadelesinde küresel kalelerini tek tek kaybediyor. Milli Görüş ekseninde yol alan Türkiye yükselen güç!
 
Dünya Siyonizm'inden bağımsız politikalar izleyebilen Yeniden Büyük Türkiye'yi Erbakan kurdu!
 
Dünyada artık iki süper güç var, Türkiye ve İsrail!
 
Diğer tüm devlet ve örgütler bu iki süper gücün vekâlet savaşçısı yani patron değiller!
 
Ancak milletimizin büyük çoğunluğu bu gerçeği fark edip göremiyor.
 
Erbakan'ı anlama/tanıma, idrak etme nasibinden mahrum olanlar kimliği/sıfatı, statüsü ne olursa olsun gelişmeleri ancak şaşı görür!
 
SP Siyonizm’in hizmetinde!
 
Erbakan: “Siyonizm öyle bir ustadır ki, kim ben mi, hiç Siyonizm’e hizmet eder miyim şarkısını söylettirerek hizmet ettirir!" diyordu.
 
SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel, Erbakan düşmanı kişi, kurum ve Kemalist statükoya entegre olarak Siyonizm'e hizmet ediyor!
 
İngiliz Temel, Erbakan'ın Milli Görüş'e has söylem, slogan ve zihinsel/fikirsel kodlar yerine Marksist/Kemalist jargonu sahiplendi!
 
Erbakan'ın liderliğinde Milli Görüş 50 yıllık mazisinde hiçbir gelişmede asla İsrail ve hinterlandı ile aynı cephede bulunmadı!
 
Ak Saçlı ihanet şebekesi ile İngiliz Temel döneminde ise SP ve tabanı her konuda küresel Yahudi medyası ne dediyse onu dedi!
 
Çözüm Süreci diyerek AKP'yi PKK dostu gösteren Saadetçiler, Fırat'ın doğusuna yapılacak operasyona Aladağ kadar serinler! Neden?
 
İsrail'in terör örgütü PYD/YPG'yi hedef alan Türkiye'ye destek olmayan bir SP yönetimi ve Milli Gazete şeytanın hizmetinde!
 
Türkiye'nin PYD/YPG'yi süpürme hamlesine İsrail'den sert tepki gelirken; SP yönetimi ve Millet Gazete ise ceset gibi sessiz/suskun!

Mesud AKGÜL

 YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR/İSRAİL AZAPTA  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül erbakan milli görüş saadet partisi siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 30 Aralık 2018 Pazar 00:36
    Anlat ha anlat söyle ha söyle insanlara hakkı doğruları en saf apaçık şekilde bir teknikle anlatsan bile karşınızdaki insanların kapasitesi neyse anlayacağı nasipleneceğide odur bu devrin şuursuz kalabalıklarının ilgisini böyle konular çekmediği için bakan körlerin sayısının azalıp bu topluluğun haykırdıklarının katıksız doğrular olduğunun farkına varmasını görmek çoooooooooooooooooookkkkkkkkkkk zooooooooooooooorrrrr çooooooooooooooooooookkkk ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02