ERBAKAN’IN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İNKILAPTAN HABERSİZ, YRP VE SP’NİN % 0,5 KAVGASI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı...

16 Ocak 2019 Çarşamba 08:24 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı...

İşbirlikçi ajan Ak Saçlılar Erbakan'ı, Saadet Partisi'ni %0,5 oya düşürüp kendilerine bırakan müflis bir lider göstermek istiyor. YRP'yi kuranlar Erbakan'ın Millî Görüş kazanımını/mirasını %0,5'ten ibaret sanarak SP kabuk yönetimi ile onun kavgasını veriyor.

İşbirlikçi ajan Ak Saçlılar Erbakan'ı, Millî Görüş'ü bitirip Saadet Partisi'ni Yahudi desteği ile büyütmek istiyorlar. Ak Saçlılar Saadet Partisi büyütülemezse manivela gibi kullanılarak İsrail politikalarına alet edilmesini sağlamaya çalışıyorlar.

YRP'yi kuranlar biraz palazlanıp AKP ile pazarlığa girişerek iktidara eklemlenmek istiyor. Tabanı ise particilik oynamak istiyor. Saadet Partisi kabuk yönetimi ve YRP kurucularının Millî Görüş'le alakaları, Erbakan'ın gerçekleştirdiği inkılaptan haberleri yok.

Ecevit'in Kontrgerilla diye ifşa ettiği Erbakan'ın kurduğu milli derin devleti çökertmek için Siyonizm birçok hamleler yaptı. 12 Mart 1971 Muhtırası, 12 Eylül 1980 Darbesi, 28 Şubat 1997 Müdahalesi millî derin devleti çökertip tasfiye etmek için yapıldı.

Millî derin devlet ANAP ve AKP iktidarlarını kontrolüne geçirdiği için Siyonizm Turgut Özal ve Tayip Erdoğan'ı da hedef aldı. Millî derin devlet İttihat ve Terakki'nin TC'deki devamı Ergenekon derin devleti ve FETÖ'yü de tasfiye edip Türkiye'ye hâkim oldu.

Millî Görüş partilerinin kapatılması, Erbakan'ın siyasi yasaklı yapılması, Özal ve Erdoğan'a yapılan saldırılar sonuç getirmedi. Erbakan millî derin devleti küresel bir örgüt haline getirip Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen için gerekli mekanizmaları oluşturdu.

Siyonizm'in 2 Dünya Savaşı çıkartarak 1945 Yalta Zirvesinde kurduğu BM ve 2 kutuplu düzen çöktü, Türkiye küresel bir güç oldu.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.

 YAHUDİLERİN TEMEL İLKE VE YÖNTEMİ TAKİYYE   TIKLAYIN 

Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02