ERBAKAN'IN MEHDİ OLDUĞUNU İDRAK EDEMEYENLER; TÜRKİYE VE DÜNYADA YAPTIĞI BÜYÜK İNKILABI DA İDRAK EDEM

Siyonizm'in 2 Dünya Savaşı çıkartıp 1945 Yalta Konferansı’nda kurduğu düzeni Erbakan yıktı; Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulma süreci ise tüm hızıyla devam ediyor!

23 Aralık 2018 Pazar 23:04 < GÜNDEM

 
Siyonizm'in 2 Dünya Savaşı çıkartıp 1945 Yalta Konferansı’nda kurduğu düzeni Erbakan yıktı; Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulma süreci ise tüm hızıyla devam ediyor!
 
Erbakan'ın Mehdi olduğundan bihaber olanlar; Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya kurulduğundan da bihaberler!
 
Erbakan'ın Mehdi olduğunu idrak edemeyenler; Türkiye ve dünyada yaptığı büyük inkılabı da idrak edemiyorlar!
 
Erbakan'ın maddi mirasına göz dikenler manevi mirasından habersizler. Millî Görüş; "Önce ahlak ve maneviyat" demektir.
 
Erbakan'ın Mehdi olduğundan bihaber olanlar ne bilsin "Millî Görüş" ne demek; "Önce ahlak ve Maneviyat" ne demek?
 
İşte bu nedenle Millî Görüş'e varis çıkıp temsil iddiasında olanlar; Erbakan'ın Türkiye ve dünyada yaptığı büyük inkılaptan habersizler!
 
Erbakan'ın Mehdi olduğunu bilmeyenler Millî Görüş'ün varisi de temsilcisi de olamazlar. Ancak mezarlık bekçisi olurlar!
 
Millî Görüş'ün muhteşem küresel inkılabı gerçekleşirken Saadet Partisi kabuk yönetimi un-ufak olup toz-toprağa karışacaktır.
 
Beklenen Mehdi Erbakan çok büyük bir müjde, çok büyük bir ümit, çok büyük bir imtihan, çok büyük bir cihad, çok büyük bir inkılaptır.
 
Mehdi: Ümmetin en büyüğü, insanlığın kurtarıcısı, yeryüzünü inkâr-zulüm-vahşet karanlığına boğan Deccal Siyonizm'i yenen kahraman!
 
Hadis okuyarak zihninde bir Mehdi resmi çizenler büyük bir yanılgı içindedir. Beklenenin aksine din ulemasından hiç peygamber seçilmedi!
 
Her peygamberin bir işi, mesleği vardı. Son peygamber ümmiydi. Allah dilediğini peygamber seçer; imtihan ve fitne vesilesi yapar.
 
Erbakan bir dini eğitim görmedi, mühendisti. Ancak her alanda uzmanlık düzeyinde ilim sahibiydi. Evinde hiç kitap, kitaplık yoktu!
 
Erbakan'ın yabancı dili Almanca idi. İngilizce konuştuğuna, Arapça bildiğine, diğer birçok dili anladığına şahit olanlar vardı.
 
Erbakan'ın en mümeyyiz vasfı sorulsa; sonsuz özgüven içinde herkesten müstağni olmasıydı, derim. Yardım eder, yardım beklemezdi.
 
Erbakan -hayatını okursanız- hiç öğrenci olmamış, hep sınıflarına öğretmenlik yapmış! Erbakan'ın kimseden bir öğreneceği olmamış!
 
Erbakan bir toplantıda "Bize iki tür insan lazım: 1- Aday, 2- Derviş olacaklar. Kim ne olmak istiyorsa dilekçe versin" demişti.

Erbakan o toplantıda şunları söylemişti: Bazı insanlara git şu kasabaya, köye Millî Görüş'ü anlat dediğimizde "Hocam bana bir araba ve bir-ki arkadaş temin edin" diyor. Bu insanlar isteklerinde haklı ancak bu imkânlarımız her zaman olmayabiliyor ya da yetmeyebiliyor. Bir de bizden araba, şoför, yardımcı, harçlık istemeyecek derviş nitelikli insanlara ihtiyaç var. Ekmeğini çıkınına koyup beline saracak, yollara düşecek, insanlara Millî Görüş'ü anlatacak fedailer... Anadolu'yu ordulardan önce dervişler gönülleri fethederek fethettiler. Bir yer ordu girince o toplumun öfkesi, inadı, direnişi artar. Oysa Anadolu'da İslam orduları iştiyakla bekleniyordu, coşkuyla karşılandılar.

(Toplantıdan sonra biz Elazığlı iki arkadaş derviş olmak için dilekçe verdik; ama hiç uygulamaya konulmadı. Galiba biz görevimizi idrak edip yerine getiremedik)

Erbakan'a yandaş olmanın, destek vermenin bedeli; aleyhinde olmanın, zarar vermenin rantı hep dayanılmaz olmuştur.
 
Millî Görüş'ten yararlanmayan ve fakat Yahudi'nin Erbakan aleyhine kullanmadığı bir İslamcı yazar, şair, kanaat önderi hiç olmadı!
 
Her türlü gelişme El-Aziz'in açıkladığı Millî Görüş vizyonu doğrultusunda gerçekleşecek ve "Allah nurunu tamamlayacaktır."

Zeki GEÇKİL

 TÜRKİYE’NİN SURİYE BAŞARISI  TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02