ERBAKAN’IN VADETTİĞİ GİBİ TÜRKİYE LİDERLİĞİNDE ‘YENİ BİR DÜNYA’ KURULUYOR!

Dünyadan bir Erbakan geçti; her şey değişti... Siyonizm'in Yalta Düzeni yıkıldı; Batı müstemlekesi TC lider ülke küresel güç oldu!

08 Aralık 2018 Cumartesi 22:08 < GÜNDEM


Siyonist sermayeli vesayetçi medya ve işbirlikçi akademiya illüzyonlarla ‘Lider ülke/küresel güç Türkiye’ gerçeğini inatla örtbas etme çabasını sürdürüyor!

Ancak örtbas etme çabası beyhude, mızrak çuvala sığmaz. Sadece çuval yırtılıyor!

Dünyadan bir Erbakan geçti; her şey değişti... Siyonizm'in Yalta Düzeni yıkıldı; Batı müstemlekesi TC lider ülke küresel güç oldu!

Erbakan'ın; "2. Yalta'da buluşmak üzere!" sözü Astana, Soçi ve İstanbul zirveleri süreciyle devam edip gerçekleştirilmektedir.

Erbakan bir partilinin; "Millî Görüş ne zaman iktidara gelecek" sorusuna "Millî Görüş iktidardan hiç inmedi ki" cevabını vermişti.

Tek başına 2 dönem ANAP ve 16 yıldır halen devam eden tek başına AKP iktidarında Millî Görüş Türkiye'yi şaha kaldırdı.

Başkan Erdoğan liderliğindeki AKP iktidarında Millî Görüş'ün projeleri bir bir, siyasi vizyonu ise adım adım hayata geçirilmektedir.

Siyonizm'in güç kaybederek gerilediği şu süreçte; Türkiye liderliğinde Millî Görüş vizyonu ile ‘Yeni Bir Dünya’ kuruluyor!

İsrail'in ülkemizdeki elde kalan son gücü vesayetçi medya ve akademiya Trump'ı, Merkel'i, Makron'u Türkiye karşıtı gösteriyor.

Başkan Trump'ın ulusalcı ABD politikaları İsrail'in değil, Türkiye'nin bölge politikaları ile örtüşüyor. İsrail yandaşları o yüzden Trump'a karşı!

Oysa Suriye'de İsrail politikalarına destek veren Pentagon'a karşın Başkan Trump Türkiye politikalarına yakın durmaktadır.

Başkan Trump ve Ulusalcılar ABD'yi dünya jandarması rolünden uzaklaştırıp Siyonizm yerine kendi toplumuna hizmet ettirmek istiyor.

Suriye sorununun çözümünde BM, ABD, NATO, AB devre dışıdır. Çözüm Türkiye liderliğinde aranmaktadır.

Yahudi 4 ülkeyi (ABD, Fransa, Türkiye, İsrail) doğrudan yönetir, denirdi. Millî Görüş Türkiye'yi kurtardı; sıra ABD ve Fransa'da!

1945 Yalta Konferansında kurduğu BM ve 2 kutuplu düzenle dünyaya hâkim olan Siyonizm artık Türkiye karşısındaki cephe konumunda!

İsrail'in çözümünü engelleyip kronikleştirdiği Suriye sorunu Siyonist Devletin nefesini kesecek hale gelmiş durumdadır.

İşgal ettiği Irak'tan çekilen, Suriye'de etkin olamayan ABD'nin istikrarlı gerileyişi Türkiye'yi dayanılmaz güç haline getirdi.

Kronikleşen Suriye sorununun güvenliğini tehdide dönüştüğü İsrail bu ülkedeki kontrolünü kaybederse dehşet bir beka sorunu yaşar!
 
Suriye'de gerçekte Türkiye ve İsrail karşı karşıyadır. Rusya ve ABD (Pentagon ile PKK) vekâlet savaşı yürütmektedir.

Rusya; Gürcistan ve Ukrayna'da yaşananlar sırasında Batı'ya karşı aldığı desteğin diyeti olarak Suriye'de Türkiye için bulunmaktadır.

Yalta Düzenindeki muvazaalı iki kutuplu SSCB-ABD çekişmesi 17 yıl önce bitti. Şimdi ise Türkiye-İsrail çekişmesi ile gerçek bir kutuplaşma yaşanıyor!

Her ülkede Türkiye ve İsrail'le kader birliği yapan iki siyasi kesim ölümüne bir iktidar mücadelesi içinde!

Türkiye ve İsrail'in başını çektiği her ülkedeki kutuplaşma taraflardan birinin galibiyeti ile son bulup mutlaka ‘Yeni Bir Dünya’ kurulacaktır!

Zeki GEÇKİL

 DÜNYA ARTIK İKİ KUTUPLU: TÜRKİYE VE İSRAİL  TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş siyonizm israil abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02