EYGİ’NİN FESİ DÜŞTÜ KİPASI GÖRÜNDÜ

Genelkurmay İstihbarat Dairesi eski Başkanı Em. Korg. İsmail Hakkı Pekin, M. Şevket Eygi ve Fethullah Gülen’in özel harp dairesi elemanları olduğunu açıkladı. Konu üzerine Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in fikirleri...

11 Aralık 2018 Salı 10:10 < GÜNDEM

Genelkurmay İstihbarat Dairesi eski Başkanı Em. Korg. İsmail Hakkı Pekin, M. Şevket Eygi ve Fethullah Gülen’in özel harp dairesi elemanları olduğunu açıkladı. Konu üzerine Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in konu hakkındaki yazısı…
 

Mehmed Şevket Eygi'nin "Özel Harpçı olduğu" yıllar Türkiye'nin mutlak Yahudi hâkimiyetinde olduğu yıllardır. Bir arada kitap okuyan 3 Müslüman baskına uğrarken; Mehmed Şevket Eygi on binleri "toplu sabah namazlarında" bir araya getiriyordu!
 
Yahudi, Fetullah Gülen'den önce Mehmed Şevket Eygi'yi parlatarak Erbakan'a karşı Müslümanların önüne koymaya çalıştı.

Haftalık Yeni İsitklal'in sahibi Mehmed Şevket Eygi kısa sürede günlük Bugün Gazetesini çıkardı, Babıâli'de Sabah'ı da satın aldı. Dönemin ileri matbaasını kurup taşındığı 7 katlı bir binada 2 gazete ile 150 bine ulaşan M.Ş. Eygi bir basın patronu oluverdi.
 
ABD'de planlanan 12 Mart 1971 Muhtırası sürecinde Partisi Millî Nizam kapatılıp siyasi yasaklı yapılarak Erbakan'ın önü kesildi. M. Ş. Eygi yaptığı haberle 1969 Seçiminde seçmeni yanıltarak Konya milletvekili adayı Erbakan'ın 19 bin oyunu iptal ettirdi.
 
"Bağımsız adayların oy pusulasını mühürleyin" haberiyle seçmeni ters köşe eden M. Ş. Eygi fazla oy alan Erbakan'ı engelleyemedi. Erbakan siyasete atılmadan önce ordu içinde kurduğu derin devlet cuntası ile 12 Mart Muhtırası sürecini kontrolüne geçirdi.
 
Komünizm ve irtica ile mücadele gerekçesiyle verilen 12 Mart Muhtırasında "Özel Harpçı" M.Ş. Eygi irtica kapsamında mamkûm edildi! Mahkûm edilen "Özel Harpçı" M. Ş. Eygi cezası infaz edilmeden yurt dışına kaçtı, 4 yıl sürgün hayatı yaşadı ve gazeteleri battı!
 
M. Ş. Eygi sürgünde iken Erbakan kurduğu Millî Selamet Partisi ile Meclis'e girdi ve 3 ayrı koalisyonla 4 yıl iktidar ortağı oldu. CHP-MSP iktidarında çıkartılan af yasasıyla ilk kez, yüz kızartıcı suç sayılan "irtica" kapsama alındı. M.Ş. Eygi yurda dönebildi!
 
M. Ş. Eygi yurda döndüğünde ilk iş yine sıfırdan başlayıp haftalık BÜYÜK GAZETE'yi çıkarttı ve Erbakan'ı hedef aldı! M. Ş. Eygi dev bir rotatif matbaa aldığında yazmıştı: Bana milyoner oldu diyorlar; milyonluk bir tankı süren asker milyoner mi oluyor?
 
Müflis M. Ş. Eygi sıfırdan haftalık mütevazı BÜYÜK GAZETE'yi çıkarıyordu. Erbakan'ın teklifiyle Millî Gazet'de yazdı. Erbakan'ın 12 Mart sürecinde ikbalini söndürdüğü "Özel Harpçı" M. Ş. Eygi yerine sahte Mehdi Fetullah Gülen projesi hazırlandı!
 
Kadim derin devlet Ergenekon ile mücadelede galip gelen Erbakan'ın milli derin devleti FETÖ yapılanmasının da kökünü kazıdı.

CIA'nin Özel Harpçisi Sabetayist haham Mehmed Şevket Eygi'yi deşifre eden millî derin devlet bakalım daha kimlere yönelecek?

(Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.)

O.G.


 
Etiketlerzeki geçkil milli gazete saadet partisi siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02