FATİH ERBAKAN/ “SİYONİZMİN ÜÇYÜZLER MECLİSİ VARSA, MİLLİ GÖRÜŞ'ÜN DE ERBAKAN VAKFI VAR!”

Erbakan Vakfı “Büyük Buluşma Toplantısı” Ankara’da yapıldı. Toplantıya Elazığ’dan da 1 otobüs ve özel araçlarla katılımlar oldu....

02 Şubat 2015 Pazartesi 18:19 < MİLLİ GÖRÜŞ

FATİH ERBAKAN/ “Siyonizmin Üçyüzler Meclisi Varsa, Milli Görüş'ün de Erbakan Vakfı Var!”

Erbakan Vakfı “Büyük Buluşma Toplantısı” Ankara’da yapıldı. Toplantıya Elazığ’dan da 1 otobüs ve özel araçlarla katılımlar oldu.

Erbakan Vakfı Elazığ İl temsilciliği yönetim kurulu üyeleri ve ilçe temsilcileriyle 1 otobüs ve özel araçlarla geçtiğimiz Cumartesi günü Ankara’ya hareket edildi ve 1 Şubat Pazar günü Ankara’da Gazi Üniversitesi Merkez kampüs tesislerinde 10.30-16.30 saatleri arasında “Büyük Buluşma” toplantısına katıldı.

Toplantı, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Muhammet Ali Fatih ERBAKAN, Genel Merkez görevlileri ile Türkiye’nin tüm illerinden İl ve İlçelerinden gelen vakıf yönetimlerinden oluşan ve 1000 kişilik salonun içini ve dışını dolduran büyük bir katılımla ve heyecan içinde gerçekleştirildi.

Toplantı, Eski Milletvekillerinden Cemalettin Lafcı Bey’in Kur’anı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra açılış konuşmasını Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Muhammet Ali Fatih ERBAKAN yaptı. Hoşgeldiniz diyerek konuşmasına başlayan ERBAKAN:

“Bugün burada il ve ilçe yönetimlerimizi bir araya getirdiğimiz ilk toplantımızı yapıyoruz. Bu toplantı tarihi bir toplantıdır. Büyük bir hareketin 2. Kırk yılının başlangıç toplantısıdır. Nasıl ki Siyonizmin Üçyüzler Meclisi Var Milli Görüş'ünde Erbakan Vakfı Var Elhamdulillah…” dedi.
Toplantı Genel Merkez yetkililerinin İl ve İlçe temsilcileri ile Bölge temsilcilerinin yaptıkları faaliyetleri sunmaları ile devam etti. Bu bölümde Elazığ İl Temsilcimiz Haluk ASLAN’da Elazığ´da yapılan ve yapılacak olan çalışmaların sunumunu yaptı.
ASLAN; Sunumunda vakıf için yer tutulup içinin tefrişatının yapıldığını, ilçe temsilciliklerinin atanmaya devam edildiğini, 28 Şubat Erbakan Haftası etkinliklerinin ve 18 Martta Genel Başkanımız Dr. Muhammet Ali Fatih ERBAKAN’ın katılacağı konferans için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

Kapanış konuşmasını yapan Erbakan Vakfı Genel Başkanı Muhammet Ali Fatih ERBAKAN; 14 ay gibi kısa sürede 60 ilde ve 200 ilçede Vakfın teşkilatlanmasını tamamlandığını kalan il ve ilçelerde de tamamlanmak üzere olduğunu belirterek;

“Vakfımızın kuruluş amacı kısaca ERBAKAN Hocam’ın hayatı boyunca yaptıkları şeyleri tekrar ve geliştirerek yapmak amacıyla kurulmuştur. Vakfımız; “Hayat İman ve Cihattır”, “İslamsız Saadet Olmaz”, “Cihatsız İslam Olmaz”, “İlk Hedefimiz 2. Yalta Konferansıdır” gibi sözleri amaç ve hedef alarak kurulmuştur. Vakfımız, Milli Görüş Dışında Bir Hareketi Türkiye'nin En Hayırlı Hareketi Olarak nitelendirenlerin,  Milli Görüşü herhangi bir cemaatin uydusu yapmak isteyenlerin, ERBAKAN Hocamız vefat eder etmez onun koltuğunun peşine düşenlerin, O’nun mirasını teşkilat toplantılarının konusu yapanların, Camiye gidenleri camiden kovarak cihat ettiklerini zannedenlerin, yalanlarla iftiralarla haksızlıklarla ittifak kuracağını zannedenlerin ve Milli Görüşün 40 yıllık geçmişini karalayarak hizmet ettiklerini zannedenlerin karşısında duracak ve buna asla müsaade etmeyecektir. Bu bakımdan Vakfımız hayati önem arz etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Dünya Siyonizminin Müslümanları terörist gibi gösterme çabaları, güya Kürdistan kuracak diye Kobani’de yapılanların, Ekonomik üstünlüklerini kullanarak sömürü, tehdit ve şantajlarla yaptıkları bütün çalışmaların asıl amacının Büyük İsrail’i kurmak olduğunu belirten Fatih ERBAKAN sözlerini şöyle sürdürdü:

“İşte Erbakan Vakfı sadece Türkiye’de değil Tüm dünyada da siyonizmin planlarını bozacaktır. Bunu planlamak, projeler ortaya koymak yetmez bu fikirlerin bu düşüncelerin fiilen uygulanması ve hayata geçirilmesi gerekmektedir. Bunun yapılabilmesi için de bu zihniyette olan insanların Erbakan Vakfımızın mensuplarının karar mekanizmalarında olmaları gerekmektedir.
Bu tarihi toplantıda ifade edeceğimiz şudur ki bütün bunların yapılabilmesi için öncelikle Milli Görüş zihniyetinin 13 sene aradan sonra mutlaka ama mutlaka TBMM de temsil edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle önümüzdeki günlerde; ama bu Haziran seçimlerinde ama bir sonraki seçimde ama muhakkak yurt sathında bütün Türkiye genelinde yeniden Milli Görüş hareketi, Milli Görüş mecliste hareketi başlatılması gerekmektedir.

ERBAKAN Hoca; “Heyecan İmandandır!” derdi. Bütün bunları yapacak kudret, damarlarımızdaki kanda, cihat şuurumuzda ve milli görüş ruhumuzdadır. Çünkü biz Fatih Sultan Mehmed’in Torunlarıyız. Erbakan’ın dava askerleriyiz”
M.T
 
 
Etiketlerfatih erbakan erbakan vakfı büyük buluşma
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ali osman - 19 Ocak 2019 Cumartesi 09:51
    Başka il tutturamamış zavallı fatih. Erbakan hoca mirasçıdıyım diye saltanat peşinde içi boş davul gibi SRS çıkarmakta. Sapkınlar ise peşinde . yayınlanmaz biz mason olduğunuzu anlarım
  • yaşar inan - 08 Şubat 2015 Pazar 21:40
    ilk icraatımız hilafet makamını ihyası olmalidır. 89 seçim bölgesinden seçilecek bağımsız vekiller ilk oturumdan önce parti başkanı değil halife vekilini seçmeye ant içmelidir. m.kemal halifeyi kaldırdı diyenler allah inanmayan müşriklerdir. allahın halifesini kimse kaldırıp yok edemez. islam birliği de böylece kuruluş aşamasını tamamlayacaktır
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41