FETULLAH GÜLEN'İN ERBAKAN NEFRETİ!

Gülen'in Milli Görüş hareketi ve Erbakan'dan nefret ettiğini belirten Prof. Dr. Ahmet Keleş, O'na sürekli beddua ettiğini ve önünü tıkamak için askerlerle işbirliği yaptığını açıkladı.

10 Ağustos 2016 Çarşamba 00:08 < ERBAKAN

15 Temmuz darbe girişimi sonrası itiraflar peşpeşe gelirken, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın yıldızı parlamaya devam ediyor…

Yıllar önce örgütün üst yönetimine kadar yükselen ancak sonra ayrılan Prof. Dr. Ahmet Keleş, FETÖ'nün 28 Şubat günahlarını ortaya döktü.

Gülen'in Milli Görüş hareketi ve Erbakan'dan nefret ettiğini belirten Prof. Dr. Ahmet Keleş, O'na sürekli beddua ettiğini ve önünü tıkamak için askerlerle işbirliği yaptığını açıkladı.
 
FETULLAH GÜLEN'İN ERBAKAN NEFRETİ

FETÖ Örgütünü terkettikten sonra bu yapıya ilişkin çok önemli ifşaatlarda bulunan Prof. Dr. Ahmet Keleş, A Haber'de çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gülen'in Milli Görüş hareketi ve Erbakan'dan nefret ettiğini belirten Keleş, O'na sürekli beddua ettiğini ve önünü tıkamak için askerlerle işbirliği yaptığını açıkladı.

ERBAKAN'IN FOTOĞRAFINA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTU!

Fetullah Gülen'in 28 Şubat'ın tam göbeğinde olduğunu iddia eden Ahmet Keleş, çarpıcı bir detayı anlattı.

Bir toplantıda Aksiyon Dergisi'nin kapağında Erbakan fotoğrafının basılmasına sinirlenen Gülen'in dergiyi o dönem başında bulunan Halit Esendir'in suratına fırlattığını ve 'Biz bu dergiyi Erbakan'in fotoğrafını kapak yapalım diye mi çıkarıyoruz. Beni kaç komutan aradı biliyor musunuz?' diye bağırdığını söyledi.

163'Ü KALDIRMA DİYE ÖZAL'A RİCADA BULUNMUŞ!

Prof. Dr. Ahmet Keleş, 28 Şubat döneminde Gülen'in kendilerine 163. maddenin kaldırılmaması için Özal'a ricada bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Keleş, o dönemde Gülen'in kendi okulları ve yurtlarında başörtülülerin başlarını açmaları için de talimat verdiğini hatta 'başörtülü kimse kalmayacak' dediğini aktardı.
 
İşte Ahmet Keleş'in anlatımıyla F. Gülen'nin ERBAKAN nefreti:


 
M.T
Etiketlererbakan fetö darbe girişimi 15 Temmuz darbe girişimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ölnkdr milli görüşçü - 21 Ağustos 2016 Pazar 13:17
    Vay bee rahmetli hocamı sevmediğini bilirdimde bu derece nefret edeceğini tahmin etmezdim. Olsun bizim sevgimiz yeterde artar bile. Allah cc ondan razı olsun önemli olan o nun sevmesi. Biz senin muvahhit mümin olduğuna şahitiz hocam. Kişi sevdikleriyle beraberdir..
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41