G-20 ZİRVESİ NASIL OKUNMALI/ERDOĞAN-TRUMP GÖRÜŞMESİ/TÜRKİYE KÜRESEL GÜÇ!

Başkan Trump'ın S-400'lerle ilgili Türkiye'ye ambargo uygulamayacağını açıklamasıyla Türkiye'deki İsrail büyük şaşkınlık yaşıyor!

29 Haziran 2019 Cumartesi 16:35 < GÜNDEM

G-20 ZİRVESİ NASIL OKUNMALI? ERDOĞAN-TRUMP GÖRÜŞMESİ - TÜRKİYE KÜRESEL GÜÇ!
 
Başkan Erdoğan; "S-400 alımıyla ilgili ABD'nin herhangi bir ambargo uygulamayacağını Trump'dan duyduk" dedi. Bunun tek anlamı: Türkiye süper güçtür!
 
Başkan Trump'ın S-400'lerle ilgili Türkiye'ye ambargo uygulamayacağını açıklamasıyla Türkiye'deki İsrail büyük şaşkınlık yaşıyor!
 
Aylardır S-400 alımıyla ilgili Türkiye'yi tehdit eden ABD, Trump'ın ifadesiyle ambargo uygulamayacak.
 
Siyonizm'in ambargo tehdidine rağmen Türkiye ile işbirliğine devam diyen Trump ve Erdoğan ikilisi; İsrail'in başına bela iki ikili!
 
Başkan Trump, Türk heyetini, "Hiçbir Hollywood setinde bu kadar güzel insanı bir arada bulamazsınız" sözleriyle övdü.

Süreci değerlendiren Trump: “S-400 konusuna bakıyoruz. Obama yönetimi izin vermedi, başka füze almak zorunda kaldılar. Türkiye'ye adil davranılmadı!” diyor.
 
ABD ve Türkiye'deki İsrail; Erdoğan/Trump zirvesinden büyük bir kriz beklerken hayal kırıklığı yaşadılar
 
TV ekranlarında aylardır S-400 olayı ile ilgili ABD-Türkiye ilişkileri hakkında kıyamet senaryoları çizenler tam anlamıyla kıç üstü yere çakılıp kazığa oturtuldular!
 
Başkan Trump'ın ABD'deki İsrail'e rağmen S-400 meselesinde Türkiye'yi savunması karşısında Türkiye'deki İsrail bir kez daha o acıyı yaşadılar.
 
İsrail, ABD ve Türkiye'deki İsrail'in ABD ile Türkiye arasında S-400 olayı üzerinden savaş çıkarma projesi suya düştü hamdolsun!
 
Süper güç ABD'nin tehditlerini bertaraf etmiş bir Yeniden Büyük Türkiye'de İstanbul BŞBB kim ya da hangi parti olmuş ne önemi var?
 
Siyonizm'in aylardır ambargo ile tehdit ettiği Türkiye'ye Başkan Trump destek oluyorsa bu Milli Gizli Dünya Devletinin başarısıdır.
 
Türkiye merkezli Milli Görüş Gizli Dünya Devletinin küresel gücünü görmek isteyen; G-20'de Trump-Erdogan görüşmesine odaklansın!
 
G-20 zirvesinde Trump-Erdoğan görüşmesinde Trump'ın adeta Türkiye'nin avukatlığını yapmasının anlamını bilmeyenden siyasetçi olmaz!
 
Siyonizm/Haçlı ittifakına rağmen S-400 olayında geri adım atmayan dünya gücü Yeniden Büyük Türkiye'nin mimari ERBAKAN'DIR!
 
Erbakan'ın küresel milli derin devlet kurduğu; Türkiye ve dünyayı etkilediği gerçeği G-20'de Trump/Erdoğan zirvesinde ilan edildi!
 
Türkiye’de gerçeği saklamak için taklalar atan sürü-sepet sözde güvenlik uzmanı, stratejist, akademisyen ve gazeteci kamuoyunu içi boş değerlendirmelerle oyalayamaya ve avutmaya devam ediyor. O gerçek; ABD'de iki tane derin devlet var! Türkiye ile dayanışma içinde olan Trump ve çevresi; bir de İsrail'e bağlı geleneksel düzen!
 
Türkiye'deki medya ve akademiya camiasının ülke ve dünya siyasetinde ne kadar cahil olduğu gerçeğini Trump açıklamalarıyla bir kez daha net olarak ortaya koydu!
 
1 Mart Tezkerenin reddinden itibaren Siyonist/Haçlı ittifakının Türkiye'ye söz geçirip kontrol edemediği defalarca test edildi!
 
1 Mart tezkeresi reddinde kıyamet senaryoları çizen Yahudi; S-400'lerde de felaket tellalığı yaptı ama kıç üstü düştüler!
 
Erbakan'ın küresel devrimine iki örnek! İki talebesinden biri Erdoğan, G-20'de; diğeri Abdullah Gül, D-8'in 22. Kuruluş zirvesinde...
 
Mesud AKGÜL
 
 SABETAYİST LAİK ZİHNİYET PROVOKASYONLARA BAŞLADI - AKP’DEKİ STRATEJİK KARARLARI PELİKAN ALIYOR  TIKLAYIN 

 
Etiketlermesud akgül erbakan abd cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 29 Haziran 2019 Cumartesi 22:27
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
  • D E R İ N Ş U U R - 29 Haziran 2019 Cumartesi 17:45
    İşte bu gerçekleri milletimize aktaracak ulusal bazda bir yapı gerekiyor E L A Z İ Z hariç koca T Ü R K İ Y E de devire uyup yahudinin kayığına binmeyenin kalmadığı sözde müslüman tarikatler cemaatler şeyhler hafızlar imamlar ahlak ve maneviyatın yerlerde olduğu bu devirde buranın fikirlerini T Ü R K İ Y E çapında yaymak gerekiyor o nedenle büyük bir organizasyon lazım ama nasıl tekrar kaleminize cesaretinize yüreğinize sağlık Allah sizlerden razı olsun ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02