PELİKAN ÖRGÜTÜYLE MUHALEFETİ AKP'DE BAŞLATTI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

14 Temmuz 2019 Pazar 21:46 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Türkiye'deki İsrail CHP'ye istediği muhalefeti yaptıramıyor. İyi Parti-SP etkili değil. Pelikan Örgütü AKP'de muhalefet başlattı! Tüm dünya Millî Görüş'ün Türkiye'de iktidar olduğunu görüyor. İllüzyoncu medya ve akademiya yüzünden milletimiz göremiyor! Eski Türkiye'de küresel vesayet vardı kim iktidar olsa Yahudi yönetirdi. Yeni Türkiye'de kim iktidar olsa Millî Görüş yönetiyor!

Eski Türkiye-Yeni Türkiye kavramları Ahmet Davutoğlu Başbakan olduğunda kullanıldı. Ondan sonra unutulup gitti. Ahmet Davutoğlu Başbakanlıktan ayrıldıktan sonra Pelikan Örgütü AKP'yi yönlendirip Türkiye'deki İsrail'in etkisine soktu.
Halen AKP'de etkili olan Türkiye'deki İsrail güdümlü Pelikan Örgütü henüz iktidar üzerinde pek etkili değil. Ama mesafe alıyor. 15 Temmuz'un içi boşaldı, hamasetle doldu. İsrail yok, NATO yok, Siyonizm yok, Kemalist Yurtta Sulh Konseyi yok. Şarkı-türkü var.

Son sistem tartışması muhalefetten değil AKP içinden çıktı! Türkiye'deki İsrail'in yeni sisteme karşı olduğu biliniyor. Türkiye'deki İsrail muhalefet Eski Türkiye statükosunu getirmede yeterli olmayınca Pelikan Örgütüyle muhalefeti AKP'de başlattı.

***

TARİH BOYUNCA HAİNLER KAHRAMAN İMAJI İLE
TOPLUMA LANSE EDİLMİŞLERDİR Kİ
ŞÜPHE EDİLMEDEN BAŞARSINLAR


Devlet Bahçeli'nin MHP ve Türkiye için başarıları oldu takdir edilmedi. Sıfır başırılı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Yahudi efsaneleştirdi. Yahudi hiçbir başarısı olmayan, hayatı başarısızlıklarla dolu Numan Kurtulmuş'u her halükârda itibarlı kıldı, ayağa düşürtmedi.

RP'de memleketi Manisa'da hep kaybeden, AKP'de seçilmesi için Bursa'dan aday olan başarısız Bülent Arınç'ı Yahudi hep parlattı. 7 Haziran'da iktidarı kaybeden AKP'yi 1 Kasım'da rekor oyla yeniden iktidar yapan başarılı Başbakan Davutoğlu hiç takdir edilmedi!

CB Erdoğan'ın haberi eniştem verdi dediği FETO kamuflajlı kanlı 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yılı; Hakan Fidan hala MİT Başkanı! Tarih boyunca hainler ajanlar, işbirlikçiler kahraman imajı ile topluma lanse edilmişlerdir ki şüphe edilmeden başarsınlar.

***

S-400'ler geldi, bir şeycik olmadı. Kıyamet bekleyenler yine hayal kırıklığı yaşadılar. ABD Türkiye'siz F-35 üretemez, verecektir.

***

CB Erdoğan'ın MB Başkanı ile faiz yüzünden kavgasını sağır sultan biliyor. Karazangoçoğlu faizci Başkanı savundu. Ey Saadetçiler!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 14 Temmuz 2019 Pazar 20:21
    İşte bu yüzden bu hipnotizmayı bozacak koskoca T Ü R K İ Y E de doğruların hakikatlerin hiçbir karşılık beklemeden sadece Allah rızası için anlatıldığı tek kurum burası vah vah şu insanların haline bakın toplumla ters düşmemek popülerliği düşmesin bayanlar peşini bırakmasın diye bu gerçekleri bilip gizleyen kim varsa yanlış yapıyorsunuz bakın şeytanın emrindeki siyonist yahudi nin uşakları Türkiyedeki İsrailciler nasılda pervasızca yalanları algı operasyonlarını milleti hipnotize etmek için batıla canla başla hizmet ediyorlar ama bizim sözüm ona müslümanım diye geçinen cüppeli sarıklı sakallı cemaatlar sadece çağa uyup günün dönemin şartlarına uygun dini anlatıyorlar bu yüzden Hz.Mehdi yani cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N nın şerefli izzetli milli görüş davası müslümanların takip etmesi gereken tek yoldur ve gerçek hakiki dava adamları E L A Z İ Z dir ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--