SİYONİZM'DEN BAHSEDİLMEYEN 15 TEMMUZ TÖRENLERİ LAY LAY LOM EĞLENMEKTİR!

Siyonizm'den bahsedilmeyen 15 Temmuz törenleri lay lay lom eğlenmektir! Türkiye’yi dünyada lider güç ve ülke yapan tüm kuruşların kurucu lideri Erbakan'dır! Türkiye'de ekonomik kriz var diyenler...

14 Temmuz 2019 Pazar 21:14 < GÜNDEM

 
SİYONİZM'DEN BAHSEDİLMEYEN 15 TEMMUZ KUTLAMALARI/TÖRENLERİ LAY LAY LOM EĞLENMEKTİR!

Tarih: 15 Temmuz 2016! Türkiye'de kanlı bir darbe girişimi yapılıyor. Cumhurbaşkanı'na suikast düzenleniyor... Başbakan hedefler arasında...
 
Genelkurmay Başkanı derdest ediliyor... Beştepe Külliyesi bombalanıyor... TBMM bombalanıyor... Kuvvet komutanları alınıyor... Özel Kuvvetler bombalanıyor... Ankara Emniyet Müdürlüğü bombalanıyor... TRT işgal ediliyor... 250 vatan evladı şehadet şerbeti içiyor, binlercesi gazi...
 
Tüm bunların yaşandığı günün akşamı Hakan Fidan elini kolunu sallaya sallaya Genelkurmay Başkanlığı'na girip çıkıyor. 3 senedir bunu konuşan yok!
 
15 Temmuz'da her yönüyle mükemmel şekilde planlanmış bir darbe yapılıyor. İstihbarat bundan habersiz(!) MİT'in başındaki kişi Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın telefonlarına cevap vermiyor. GKB Hulusi Akar'ın derdest edildiği ve boğazının kemerle kahpece sıkıldığı Genelkurmay Başkanlığı'nın kapıları Fidan'a sonuna kadar açık!
 
Cumhurbaşkanı da dahil üst düzey kim varsa kurşunların/bombaların hedefinde ancak Fidan'a yönelik bir girişim yok. Gel de kıllanma!
 
15 Temmuz'da vatanseverler canları pahasına meydanlara indi, tankların önüne kendilerini siper etti; eyvallah! Peki kalkışmadan 2 saat gibi kısa bir süre sonra karşı operasyonları kim başlattı?
 
Bu akıl almaz/muazzam geri dönüşü hangi esrarengiz güç organize etti? Gözü dönmüş bu kahpeleri kim/nasıl keklik gibi avladı? Devlet erkânı ve komuta kademesi her yönüyle pasifize edilmişken, darbeye karşı darbeyi kim başardı?

Başkan Erdoğan: “15 Temmuz'u MİT bize bildirmedi!” Başbakan Yıldırım: “15 Temmuz'da Hakan Fidan'ı aradım ama ulaşamadım!” dedi.
 
15 Temmuz FETÖ işgalinde Emniyet, Özel Harekat, TBMM, Genelkurmay, Erdoğan'ın ailesiyle kaldığı otel basıldı! MİT pas geçildi!
 
Başbakan Binali Yıldırım:"15 Temmuz darbe girişiminden MİT'in nasıl haberi olmaz?" diye Hakan Fidan'a sordum. Hala cevap alamadım!
 
İsrail'den, ABD Yahudi lobisinden, NATO'dan, küresel güç Siyonizm'den bahsedilmeyen 15 Temmuz törenleri lay lay lom eğlenmektir!

15. Temmuz’un 3. Yılında en büyük nankörlük ise o gece canhıraş açıklamalar yapan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'ndan hiç söz edilmesidir!
 
İki hatırlatma: Her sakallıyı Müslüman, cübbeliyi alim, her ayet/hadis okuyanı Allah dostu bilmeye devam edersek yeni FETÖ ve 15 Temmuz'lar olur!
 
Tağuti Kemalist rejimin ürettiği din tüccarı tarikat ve cemaatler ile oryantalist ilahiyatçiların FETÖ'den hiçbir farkı yok!
 
15 Temmuz FETÖ darbesi Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail'in aldatıp kandıramadığı tek liderin Erbakan olduğunu bir kez daha tarihe kazıdı!
 
Erbakan: “Milli Görüşçü olmayan Yahudi askeridir!” FETÖ ile işbirliği/ittifak yapmayan hiçbir parti ve lider yok. Erbakan hariç!
 
TÜRKİYE’Yİ DÜNYADA LİDER GÜÇ VE ÜLKE YAPAN TÜM KURUŞLARIN KURUCU LİDERİ ERBAKAN'DIR!
 
Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye, Siyonist/Haçlı terör örgütünün yapamazsın dediği ne varsa hepsini yapıyor ve kazanıyor!
 
Batı: Suriye'ye giremezsin!” E girdik! Batı: “Akdeniz bizim!” E oradayız!
 
Batı: “Kuzey Irak'a operasyona izin vermeyiz!” Önce Pençe 1; dün de Pençe 2'yi başlattık! Hani nerede terbiye edilmemiş aygır Batı?
 
Siyonist Batı: “Türkiye, S-400'leri alamaz!” E aldık. Teslimatta 3. gün ve 5. ve 6. Kargo uçakları indi! Hani tehdit edenler nerede?
 
S-400 hava savunma sistemlerini taşıyan her Rus kargo uçağı murted üssüne indiğinde Türkiye, İsrail'e bir füze atıyor demektir!
 
Türkiye'yi üstün teknoloji ürünü silah sanayii ile dünyada lider güç ve ülke yapan tüm kuruşların kurucu lideri Erbakan'dır!
 
ASELSAN, Roketsan, Fuzesan, TUSAŞ, TAİ, TÜMOSAN, TAKSAN, TEMSAN vs..
Hepsinin kurucusu Erbakan! Bilen kaç kişi? Yazan hiç yok!
 
TÜRKİYE'DE EKONOMİK KRİZ VAR DİYENLER!
 
Türkiye'de ekonomik kriz var diyenler; 300 milyar $'a mal olan 28 Şubat'ı ve 150 milyar $'a mal olan Gezi Parkını destekleyenler…
 
Domates, salatalık, patates edebiyatı yapanlar; 120 milyar $ Türkiye'ye zarar veren 15 Temmuz darbesi şakşakçıları... Garip mi?
 
Türkiye'deki emperyalizm düşmanı sözde solcular ve komünistlerin dilinde ABD'nin uygulayacağı ambargo çeşitleri var!  Şaşırdık mı?
 
Birgün, Cumhuriyet ve ODA TV gibi komünist, Kemalist medya ABD'nin Türkiye'ye uygulayacağı ambargoyu düğün dernek kutlayacak gibi!
 
İsrail'in truva atı TUSİAD, “15 Temmuz'la ilgili her zaman Cumhuriyetin değerlerini savunacağız” demiş! Yurtta Sulh Konseyi kimlerdi?
 
*****
 
Komünist, PKK'lı ve laik Kemalist Birgün, Cumhuriyet gibi gazeteler vefatı sonrası M.Ş. Eygi'ye saldırarak son bir kıyak çektiler
 
Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE'NİN TESLİM ALDIĞI S-400'LER DEĞİL; DÜNYA YÖNETİMİ! - KUBUR FARESİ ORHAN PAMUK… TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül erbakan siyonizm 15 temmuz darbe girişimi fetö darbe girişimi15 temmuz darbe girişimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 14 Temmuz 2019 Pazar 22:08
    ERBAKANI Rahmetle Şükranla Minnetle anıyoruz YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--