HDP, SAADET PARTİSİ'Nİ DESTEKLEYECEK! / DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE!

İngiliz Temel, yerel seçimlere ittifaksız giriyoruz diye masal anlatmaya devam etsin; HDP Urfa'da SP lehine seçimlerden çekildi! / Türkiye'nin Yeni Dünyayı kurmasıyla iş değişti!

25 Şubat 2019 Pazartesi 19:55 < GÜNDEM

HDP, Saadet Partisini Destekleyecek!
 
İngiliz Temel, yerel seçimlere ittifaksız giriyoruz diye masal anlatmaya devam etsin; HDP Urfa'da SP lehine seçimlerden çekildi!
 
SP Urfa İl Başkanı M. Niyazi Yalman, HDP'nin seçimlerden çekilerek SP adayını destekleme kararı sebebiyle HDP'ye teşekkür etti!
 
"SP yönetimi, Ak Saçlılar, İngiliz Temel ihanet ediyor" dediğimizde hani delil diyenler... Urfa'da HDP, SP lehine merkez ve ilçelerde adaylarını çekti!
 
Adıyaman ve Urfa'da PKK'lı HDP ile ittifak yapan SP kabuk yönetimi Erbakan'ı/Milli Görüş'ü temsil edemez. Hala uyanmayacak mısınız Saadetçiler...
 
Erbakan'ın idealleri, öğretileri, fikirleri ve vizyonuyla PKK yanlısı HDP'nin nasıl bir bağı/ilişkisi var ki; Saadet Partisi, HDP'nin yanında!
 
PKK/YPG'yi ve HDP'yi kim destekliyor? İsrail, Pentagon, AB! SP kabuk yönetimi HDP ile seçim ittifakı yaptı. Bu Erbakan'a ihanettir!
 
Türkiye düşmanı PKK terör örgütü uzantısı HDP ile ittifak yapan SP kabuk yönetimi Milli Görüş'ü değil ancak İsrail'i temsil eder!
 
Zerre vicdanı, imanı, aklı, izanı, dava gayreti olan bir Milli Görüşçü, SP'nin HDP ile koyun-kuzu sarmaş dolaş olmasını sindirir mi?
 
PKK'nin siyasi kanadı HDP ile açıktan seçim işbirliği yapan SP yönetimine destek olanların dinle, imanla, İslam'a ilgisi yoktur!
 
PKK'nin siyasi kanadı HDP ile işbirliği yapan SP yönetimine destek olanların ağzından eğer Erbakan ve Milli Görüş çıkarsa...!!
 
PKK sözcüsü HDP'nin Adıyaman ve Urfa'da Saadet Partisini destekleme kararı sonrası Saadetçiler yönetime hala suskun kalacaksa...!
 
Milli Gazete, Saadet Partisi ile HDP'nin Adıyaman ve Şanlıurfa'da seçim ittifakı yaptığını da manşetten verebilir mi? Hodri meydan.
 
Değişen Dünya ve Türkiye!
 
Eskiden Siyonist küresel düzene karşı çıkan lider ve yönetimler ayakta kalamazdı! Türkiye'nin Yeni Dünyayı kurmasıyla iş değişti!
 
Erdoğan, Trump, Maduro, Putin, Macron, Mercel, Orban, May... Hepsinin başı İsrail'le belada. Ama ülkelerinde iktidarda kaldılar!
 
Suudi Kral, başkenti Doğu Kudüs olan 1967 sınırlarına sahip bağımsız Filistin devlet politikasına geri dönüş yaptı. Bu iyiye işaret!
 
Suud Kral'ının Filistin hakkında geleneksel politikasına geri dönüşü; İsrail'e kayan eksenin yeniden Türkiye'ye dönüş alametidir!

Mesud AKGÜL

 SAADETÇİLER, YEREL SİYONİSTLERLE BİRLİKTE AKP DÜŞMANLIĞI YAPIYOR  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu pkk seçim ittifakı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02