HDP, SP İTTİFAKI/MİLLİ GÖRÜŞ BİTMEZ AMA İHANET EDENLER BİTECEK/PİNOKYO YANDAŞ MEDYA!

HDP, Adıyaman'da SP adayına destek çıktı, İşte size ittifak/Milli Görüş bitmez ama ihanet edenler bitecek/Pinokyo yandaş medyanın Gül ve Davutoğlu yalanları/Çipras; güvendiği dağa kar yağınca Türkiye'ye geldi!

06 Şubat 2019 Çarşamba 23:58 < GÜNDEM

İşte size HDP/SP ittifakı!
 
PKK siyasi uzantısı HDP ile SP arasındaki işbirliği resmiyete bindi. HDP Sözcüsü Saruhan Oluç, Adıyaman'da SP adayına destek çıktı!
 
Erdoğan; SP-HDP ittifak içinde dedi diye, "Yazıklar olsun" diyen İngiliz Temel, Adıyaman'da HDP'nin Saadet Partisi'ne destek kararına ne diyecek?
 
HDP sözcüsü Saruhan Oluç, Adıyaman'da aday göstermeyerek SP'nin adayına katkı sağlayacaklarını ilan etti!
 
İşte size ittifak!
 
Kandil'in, PKK'nin uzantısı HDP ile iş tutan SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel, Milli Görüş'ü temsil edebilir mi?
 
İngiliz Temel; Erdoğan'ı, AKP'yi eleştirdiği kadar neden İsrail'i, Siyonizm'i, ABD'yi, Yahudi medyasını da eleştirmez?
 
Bu işbirlikçiye söylenecek tek söz; Hadi oradan…
 
Bu arada gayrı Milli Gazete’de boş durmuyor. Kabuk yönetime itaat milli görüşe ihanetini sürdürüyor. Erbakan'a 3 darbe yapıp 4 partisini kapatan Kemalizm ile bitmeyen diyalog içindeki Milli Gazete, Medeniyetler İttifakına muhalif!
 
Üstün teknolojiye dayalı silah gücün yoksa hepsi boş!

 
Türkiye, Venezuela/İran gibi petrol/doğalgaz/altın zengini değil. Ama Türkiye ekonomisi dünyanın en büyük 20 ekonomisinden biri!
 
Suriye'de, Akdeniz'de İsrail'e bela olan tek ülke Türkiye! İran'a ve Venezuela'ya ambargo uygulayan emperyalizm, Türkiye'ye sessiz!
 
Dünyanın petrol/doğalgaz/altın rezervlerine sahip olsan da (Venezuela/İran) üstün teknolojiye dayalı silah gücün yoksa hepsi boş!
 
Yıllardır Başkan Erdoğan'a diktatör diye saldıran Siyonist medya ile yerli yandaşları; Venezuela'da darbeyi destekliyorlar!
 
"Türkiye'de demokrasi yok! İnsan hakları kalmadı! Medya özgür değil!" Diyen Siyonizm; Venezuela'da darbe yapmaya kalkıştı!
 
Siyonist/emperyalist dünya Katar'a çökemedi! Çünkü Türkiye engelledi! Aynı egemen güçler Venezuela'ya çökebilecek mi? Göreceğiz!
 
Milli Görüş bitmez! Ama ihanet edenler bitecek!

 
İngiliz Temel, T24'te açıkça 28 Şubat sürecini AKP iktidarına tercih ettiğini söylüyor! Çin Malı Saadetçiler de öküz gibi bakıyor!
 
28 Subatçılar; Erbakan'ı başbakanlıktan etti! Siyasi yasakladı! RP ve FP'sini kapatti! Ama İngiliz Temel 28 Şubat adildi diyor!
 
AKP iktidarında Milli Görüş'ün tek partisi kapatılmadı! 28 Şubatçılar RP ve FP'sini kapattı! Ama İngiliz Temel, 28 Şubat hayranı!
 
İngiliz Temel'in 28 Şubat ile ilgili övgü dolu sözlerine rağmen parti yönetiminin Erbakan düşmanı olduğunu anlamayan öküz müdür, değil midir, siz karar verin!
 
Erbakan düşmanı 28 Şubat'ın tecavüzcü şeyhi Ali Kalkancı ile ailece aşna-fişna olan İngiliz Temel'in 28 Şubat'ı savunması bizce gayet doğal!
 
Bir soru: Milli derin devletin Hürriyet'ten tasfiye ettiği Yahudi yazarların hepsinin toplandığı T24, İngiliz Temel'e niye bu kadar hayran?
 
Yahudi T24'e konuşan İngiliz Temel, "Milli Görüş'ün prensiplerine de dokunma zamanı geldi. Bu ihtiyaç" diyerek ihaneti izhar etti!
 
Erbakan ve Refah-Yol hükümetini yıkmak için İsrail projesi olan 28 Şubat'ın AKP'den daha adil olduğunu söylüyor İngiliz Temel!
 
A. Kuytul: “28 Şubat'ta kime ne olmuş yani?”
 
F. Gülen: “28 Şubat'ı yapanlar masumdur”
 
İngiliz Temel: “28 Şubat daha adildi!”
 
Kim kiminle, kimden yana anladınız mı şimdi!
 
T24'te "Erbakan hoca gitti Milli Görüş bitti?" diyen konuşan İngiliz Temel’e diyoruz ki; Milli Görüş bitmez! Ama ihanet edenler bitecek!
 
Pinokyo yandaş medyanın A. Gül ve A. Davutoğğlu yalanları!
 
Pinokyo'daki gibi yalan söyleyenin burnu uzasa en uzun burunlular yandaş medya'da, "Gül-Davutoglu parti kuracak" diyenler olurdu!
 
Yandaş medyada bugün: A. Gül, Ali Babacan'a parti kurdurdu! Ali Babacan'ı SP genel başkanı yaptı! Olmadı Babacan'ı YRP'ye yamadılar!
 
Çipras; güvendiği dağa kar yağınca Türkiye'ye geldi!
 

Akdeniz'de doğalgaz/petrol aramasıyla ilgili İsrail'e güvenen Çipras; güvendiği dağa kar yağınca Türkiye'ye geldi! Hah işte böyle!
 
Ekonomik iflasta ki Yunanistan'ı yönetmek için uzun zaman İsrail'e dayanan Çipras pişman olunca soluğu Türkiye'de aldı! Aferin!

Mesud AKGÜL

 SP KABUK YÖNETİMİ VE MİLLİ GAZETE İHANETİN ZİRVESİNDE TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 07 Şubat 2019 Perşembe 01:42
    Ne diyordu cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N çare yok bu kapıya geleceksiniz hiç çare yok bizde diyoruz ki çare yok E L A Z İ Z den başka E R B A K A N ı davasını anlayıp ona sadakatle yıllarca bağlı kalan şuurlu milli görüşçü bir cemaat kurum dernek duymadık Allah a şükür şimdi ki milli görüşü temsil ediyoruz diyen mr.mollaoğlu düşmanın siyonizmin kucağında onların tv kanallarında onların medya gazetesinde boy gösteriyor yahudi ne diyorsa papağan gibi tasdik ediyor peşinden gidenlerde biz milli görüşçüyüz diyor siz içimizdeki İsraillilerin milli görüşünü savunuyorsunuz siz yahudinin kayığına binmişsiniz siz menfaat çıkar uğruna saadet partisindesiniz hakka hizmet diye bir gayeniz yok parlatılma ün sahibi olma şöhret olma peşindesiniz parti düşmanın siyonizmin yahudinin ak saçlı ihanet şebekesinin emrindeymiş sizi pek ilgilendirmez ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02