İNGİLİZ TEMEL’İN ÇAMLICA CAMİİ ÇIKIŞI

"İngiliz tipi sekülerizm (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel şaka yapmadığını Çamlıca Camsi’ne karşı tutumuyla gösterdi!..

12 Nisan 2019 Cuma 18:46 < GÜNDEM

 
İNGİLİZ TEMEL’İN ÇAMLICA CAMİİ ÇIKIŞI!
 
"Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi’nde 60 bin kişilik cami yapmak gelir" diyen kimdir?
 
A- Netanyahu; B- Trump; C- İngiliz Temel!
 
T.C. tarihinin en görkemli/muhteşem camisinin Çamlıca'ya yapılmasına karşı çıkan İngiliz Temel'e El-Aziz'in #KIYAM'ı devam ediyor!
 
"İngiliz tipi sekülerizm (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel şaka yapmadığını Çamlıca Camsi’ne karşı tutumuyla gösterdi!
 
Çamlıca camisine karşı çıkan İngiliz Temel, Ayasofya Cami yapılacak olsa Haçlılarla birlikte olmaz/olamaz diyerek feveran eder mi, eder!
 
"Çamlıca'da 60 bin kişilik camii dolmaz" diyen Ey İngiliz Temel... 31 Mart'ta 60 bin kişilik tek bir miting yapabildin mi söyle?

"Çamlıca tepesinde 60 bin kişilik camiye ne gerek var?" Diyen İngiliz Temel'in dalkavukları ise genel merkez binası için ağlıyorlar!

İngiliz Temel'den sonra CHP kuluçkasından çıkan SP'nin Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman Çamlıca camisine saldırdı!

Merak ettiğim bir şey var! Saadet Partisi iktidara gelseydi Çamlıca Tepesi’ne cami yerine meyhane/gece kulübü mü açacaktı?

SP'li vekil A. Karaduman, Çamlıca camisini Mescid-i Dırar diye tanımlamış! Oysa münafıkların Mescid-i Dırar'ı Saadet Partisi olmuş!

Karaduman'a bir soru: “Çamlıca Camii Mescid-i Dırar ise camileri ahıra çeviren CHP'nin ortağı Saadeet Partisi havra mı?”

Mesud AKGÜL
 

KARAMOLLAOĞLU HEDEFİNE ÇAMLICA CAMİİ'Nİ ALDI
 
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya?" dedi.
31 Mart yerel seçimlerini kısa bir süreliğine gündeminden çıkaran Saadet Partisi, yapımına 2013 yılında başlanan ve yakın zamanda ibadete açılan Çamlıca Camii'ni eleştirdi.
 
"BİR KERE DOLDURSUNLAR..."
 
Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim." dedi.
 
KARAMOLLAOĞLU/ "BAKIŞ AÇISI BU"
 
 Çamlıca Camii'ni gereksiz bulan ve 60 bin kişinin camiye ulaşmasının zor olduğunu öne süren Karamollaoğlu,

"İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki, orası dolsun. Bunu bile idrak etmeden, dışarıdan bakıldığı zaman 'Şu ihtişama bak ya, nereden nereye geldik Türkiye olarak' derseniz, işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye'nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir, ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu." diye konuştu.
 
HEM YÜRÜYEN MERDİVEN HEM DE ASANSÖR VAR!
 
Oysa Çamlıca Camii külliyesinde, vatandaşların rahat hareket etmeleri için 24 yürüyen merdiven ile 27 asansör bulunuyor. Yürüyen merdivenler, camiye yaya olarak gelen vatandaşları rahatlıkla caminin içine ulaşmalarını sağlıyor. Asansörleri kullanan vatandaşlar ise otoparktan direkt caminin içine ulaşabiliyor.
 
 HABERİN VİDEOSU İÇİN  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül temel karamollaoğlu saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • M. Sahin - 12 Nisan 2019 Cuma 23:58
    Üsküpe en hakim tepede devasa bir haç var. Temel efendi asil ona laf etsin de gorelim. Mankurtlasmis hain.
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02