İSTANBUL ZİRVESİ’NDE YENİ BİR DÜNYA DÜZENİNİN TEMELİNİ ATIYORLAR / VESAYET REJİMİ SİYASİ SİSTEMİ DEĞ

İstanbul Zirvesi’nde Yalta Düzeni yerine Yeni Bir Dünya düzeninin temelini atıyorlar / Vesayet rejimi siyasi sistemi değişti ama paradigması henüz yıkılamadı!

27 Ekim 2018 Cumartesi 20:07 < GÜNDEM

İstanbul Zirvesi’nde Yalta Düzeni yerine Yeni Bir Dünya düzeninin temelini atıyorlar!

Dünyada hayranlık uyandıran, gıpta ile bakılan başarılara imza atan Türkiye içeride neden algılanmıyor?

Nedeni muhalifiyle, yandaşıyla medya illüzyonları!

İstanbul Zirvesinde Türkiye, Rusya, Almanya, Fransa çöken 1945 Yalta Düzeni yerine Yeni Bir Dünya düzeninin temelini atıyorlar.

Türkiye ev sahibi ülke, konu Suriye.

Siyonizm'in 1. Yalta düzeninin omurgasını oluşturan devletler, faktörler yok!

Türkiye, Rusya, Almanya, Fransa İstanbul Zirvesini ABD katılmadan gerçekleştiriyor. Bu, ABD'nin süper güç olmaktan iskatı demek!

Başkan Trump, dünyanın jandarması yaptığı ABD'yi Siyonizm'in güdümünden kurtarıp bağımsız bir ulus devlet yapmaya çalışıyor!

Bu durum Türkiye’ye bölgede ve dünyada söz söyleme ve eylem yapma imkanı sunuyor.

Türkiye ev sahipliğinde icra edilen dörtlü zirvesinin BM, ABD ve NATO'nun çözüm bulamadığı Suriye için yapıldığı İstanbul ise filen dünya başkenti konumuna gelmiştir.

Dünyanın geri kalanı küçük kalmaktadır. Bu görüntü öylesine verilmiş değildir.

Vesayet rejimi siyasi sistemi değişti ama paradigması henüz yıkılamadı!

95. kez kutlamaya hazırlananlar; 1923'te Cumhuriyet ilan edildiğinde başkent İstanbul'un İngilizlerin işgalinde olduğunu gizliyorlar.

İstanbul işgalden kurtarılmadı, İngilizler TC'yi kurup kendileri çekildiler!

Başkent İstanbul'u işgal eden İngilizler Mustafa Kemal ve arkadaşlarını gemi ile Samsun'a gönderip çıkarma yaptırırken; işgalci müttefikleri de Anadolu illerinden çekilip Ankara Hükümetine terk ettiler.

Siyonistler başkent İstanbul'u ve Filistin'i İngilizlere işgal ettirdiler.

1. Dünya Savaşı ardından TC'yi İngilizlere; 2. Dünya Savaşı ardından İsrail'i ABD'ye kurdurdular. Böylece Yahudilerin yönettiği iki devlet kuruldu.

Vesayet rejimine son verdik diyenler onun putuna yemin etmeden göreve başlayamıyorlar. Vesayet rejimi siyasi sistemi değişti ama paradigması henüz yıkılamadı.

Mustafa Kemal 1919 ilâ 1923 yılları takiye yaparak şeriatçı gözüktü. Ondan sonra Siyonist-Haçlı Batı kaynaklı devrimler yaptı.

İngilizler başkent İstanbul'u işgal altında tutarken TC'nin kurulup ilan edildiğini 95 yıldır millet hala bilmiyor!

Yalan tarih allamesi İlber Ortaylı'ya soruyoruz: Başkent İstanbul İngilizlerin işgali altında iken TC kimin himayesinde kuruldu?

Başkent İstanbul'u işgal altında tutan İngilizler Ankara'da kurulan hükûmeti Lozan'da tescilleyip öyle gittiler! Değil mi Ortaylı?

Başkent İstanbul İngilizlerin işgalinden kurtarılmadan kurtuluş savaşı nasıl kazanıldı ve TC nasıl bağımsız devlet olarak kuruldu?

Kurtuluş Savaşı Anadolu'da sahnelenen bir İngiliz senaryosuydu. Savaş filan da hiç olmadı. İşgalciler talimatla çekildiler!

İngilizler geçilmez denilen Çanakkale'den geçip İstanbul'u işgal ettiler. TC kurulup Lozan'da tescillendikten sonra çekildiler!

İngilizlerin İstanbul'u işgal altında tutarken TC'yi kurdurup Lozan'da tescil etmeleri iki ülke ilişkilerini belirledi.

Neden İstanbul'un kurtuluş günü yok? Çünkü İngilizler TC'yi kurdurduktan sonra kendileri çekildiler. İstanbul kurtarılmadı!

Maraş'ta, Antep'te, Urfa'da direniş vardı. Ancak işgalciler talimatla çekildiler, püskürtülerek değil!

Kurtuluş Savaşı senaryosu işgale direnenleri bertaraf edip Ankara Hükûmetini Anadolu'ya hâkim kılmak için sahnelendi!

5816 sayılı Atatürk'ü koruma yasasının kaldırılmasını talep etmeyen tarikatlar, cemaatler, ilahiyatçılar rejimin mahsulüdür.

Tüm hak peygamberler tağuti, inkarcı kurulu düzenle mücadele ederken, Müşrik nizamın din adamlarınca yalnız bırakıldılar!

Tağuti Kemalist rejimin Müslümanlara dayattığı müşrik uygulamalara itirazı olmayan tarikat, cemaat ve ilahiyatçılar kendilerinin ne olduğunu iddia ederlerse etsinler müşriktirler.

Bu kesimlerin ebedi cehennemlik olma nedeni; vesayet rejiminin tağuti paradigmasından rahatsız olmayıp itiraz etmemeleridir.
 
Öncelikle Millî Eğitim Kemalist dogmalardan arındırılmadıkça da ıslah olmaz...

Saadet Partisi eğer iktidarı eleştirecekse "5816 sayılı baskı yasasını 16 yıldır neden değiştirmiyorsun?" diye bastırsın...

"İleri demokrasiyi getirdik, vesayet rejimine son verdik" diyen AKP iktidarı neden 5816 sayılı baskıcı yasayı kaldırmıyor?

Osmanlı Devleti nasıl yıkıldı; TC nasıl kuruldu? İrdelenmesin, karanlıkta kalsın diye 5816 sayılı yasa ile acı gerçekler örtüldü!

İngilizlerin İstanbul'u işgalini göz ardı etmek için "Çanakkale Geçilmez" illüzyonu ile beyinler tütsüleniyor.

"Çanakkale Geçilmez" idiyse; peki, İngiliz donanması nereden geçip İstanbul'u işgal etti? 95 yıldır bu soru hiç sorulmuyor!

95. yılında dünyanın en büyük hava limanının açılması neden TC'nin kurucu iradesini temsil edenleri kahrediyor; biliyor musunuz?

Asırlardır Hindular ineğin kutsal olduğuna nasıl inanıyorsa; gerçekte hiç olmamış Kurtuluş Savaşına 95 yıldır öyle inanılıyor.

Türklerin tarihini Ergenekon Destanı ile anlatanlar TC'nin tarihini de Kurtuluş Savaşı masalı ile anlattılar ve tutturdular!

Alfabesini yasaklayıp yabancı bir alfabe ile milleti 1000 yıllık geçmişinden kopartanlar destanlara, masallara kolay inandırdılar.

Çakma Kurtuluş Savaşına bina edilen TC rejimi Başkanlık sistemi ile tarihe karşıtı. Geriye külüstür bir paradigması kaldı.

Milli Görüş mücadelesi ile Müslümanlar iktidar oldu, Kemalist rejimi değiştirip başkanlık sistemini getirdi. Lakin Müslümanlar şuurlanamadığı için Kemalist paradigma sürüyor.

Yakın tarihin özeti: 7 düvel çullanıp Osmanlı Devletini yıktı; TC'yi kurdu, başına işbirlikçilerini koydu ve çekilip gitti.

Erbakan Yahudi'nin köleleştirdiği Müslümanları siyasete, yönetime, iktidara taşıdı. Lakin şuurlanmaları hiç kolay olmayacak gibi.

Sabetayist Yahudiler Türkiye'yi kaybettiklerinin farkındalar. Lakin Müslümanlar Türkiye'yi kazandıklarının farkında değiller!

Millî Görüşçüler ise Erbakan'ın karşısında mücadele ettiği Eski Türkiye rejiminin yıkıldığının farkında değiller!

Bir milletin devlet, ilim, fikir, din adamlarını, önderlerini idamlarla susturursanız geri kalan yığınları ninnilerle, masallarla idare edersiniz. TC'ni kuran İngiliz işbirlikçileri de böyle yaptılar.

Zeki GEÇKİL

  ADNAN OKTAR OPERASYONU KARŞISINDA İLGİNÇ İTTİFAK / DANIŞTAY'IN ‘AND’ KARARI / İNGİLİZ TEMEL YİNE RENK VERDİ  TIKLAYIN 
 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 27 Ekim 2018 Cumartesi 21:07
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET ERBAKANI Rahmetle minnetle anıyoruz
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02