İŞTE RESMİ BELGESİ

Oğuzhan Asiltürk'ün oy kullandığı sandıktan bir oy çıktığının resmi belgesi de ortaya çıktı...

10 Mayıs 2014 Cumartesi 14:36 < OĞUZHAN ASİLTÜRK

OĞUZHAN ASİLTÜRK… Hakkında Oy kullandığı sandıktan 1 Oy çıktığı iddia edildi.
Ben de , Siyasi Hırs ile çocuklar acaba bir hata edip adama İftira mı attılar diye bir bakayım dedim ve resmi olarak da bunu Belgeledim..
Oğuzhan Beyin Oy kullandığı sandıktan 
İlçe Belediye için 2 oy çıkmış...
Amaaa

Büyükşehir için 1 oy çıkmış.. :)
 
 
 Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın...
 
 
Sandıkta oy kullananlar kimlerdi
1 - Oğuzhan Asiltürk
2 - Sevinç Asiltürk
3 - Sandık Müşahidi
4 - Oğuzhan beyin varsa yakınları..
Bu 1 Oy Kime Ait :)

Ekleyen: Yusuf Suat 

O.G.


YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Hilmi Kanpara - 10 Mayıs 2014 Cumartesi 22:21
    56 yaşında MSP gençlik kollarından beri teşkilatta ilçe başkanlığı ve müfettişlikler dahil tüm kademelerinde aktif çalışan bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Dün gizli anap lılar vardı şimdi gizli akp liler bunu yüksek sesls dile getirdiğimiz için Şevket ve avanesi bundan çok rahatsızlar. Bakın şimdi bunların gizli değil açık akp li oldukları ortaya çıktı. Partimizdeki asıl fitneciler kimmiş anladık mı? Fatih bey ve kardeşlerine uygulanan ambargo nedenmiş acaba? Okyanus ötesi ve israil bağlantısı olabilir mi? Selam basiret ve dirayet sahibi olanlara olsun.
  • Oğuz Soysal - 10 Mayıs 2014 Cumartesi 17:31
    Oğuzhan'ın ve beraberindekilerin Saadet Partimize oy vermedikleri belgeleri ile ortaya çıkmışken, Oğuzhan'ın paralı savunucuları, sosyal medya üzerinden El-Aziz'e cevap vermişler. 'Efendim, iki tane Bahçelievler Mahallesi bulunmakta. Oğuzhan Bey Çankaya Bahçelievler Mahallesi 1435 nolu sandıkta oy kullandı. Oysa El-Aziz'in yayınladığı belge ise ÇANKARA (orası neresi ise) Yukarı Bahçelievler mahallesine ait düzmece bir tutanak. Dolaysıyla bu da gösteriyor ki El-Aziz'in bu yayını fitne amaçlı olup, tamamen düzmecedir.' demekteler.
    Halbuki bu kadar şaşkınca hareket etmeseler, Çankaya Bahçelievler mahallesinde kurulan sandıkların 1117-1145 nolu sandıklar aralığı olduğunu, Çankaya Yukarı Bahçelievler mahallesinde ise; 1434-1475 aralığında ki sandıkların kurulduğunu görecekler. Aynı zamanda bir ilçe de farklı mahalleler de olsa aynı sandık numarasının bulunmayacağını da bilirler. Milli Gazetenin, 1435 nolu sandık başında fotoğrafını çekip haber yaptığını da bilmekteler. YSK'nın resmi internet sitesinden SEÇSİS sistemi ile sandık bazlı sorgulama yapıldığında da 1435 nolu sandıktan Büyükşehir Belediyesi için Saadet Partisi'nin 1 (yazıyla da BİR) oy aldığını pekala görebilirler. Her şeyi ile kabak gibi ortada olan bu durum için; 'El-Aziz'in fitnesidir' deyip aklanacaklarını düşünmeleri saftirik bir düşünce mahsulü olamayacağına göre, bu suçüstü yakalanmışlığın verdiği ŞAŞKINLIK olsa gerek.
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--