Anasayfa » Kadın-Aile
Eşimi nasıl mum gibi yaparım?
Kadın, arkadaşına "Kocamı şöyle bir mum gibi yapamadım." diye dert yanıyordu. Arkadaşı derin bir 'ah' çekerek mırıldandı: "Kim kocasını mum gibi yapabilmiş ki?"
Bebek kıyafetlerini seçerken dikkat edin!
Bebeğinizin giysilerini seçerken, kullanırken, saklarken ve yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Haberimiz anne adaylarını ve anneleri ve tabiki babalarıda ilgilendiriyor.
Elazığ'da 17 çocuk hâlâ kayıp!
Elazığ'da 2008 yılından beri kayıp 6 çocuğun ardından 2009 yılında da 11 çocuk kayboldu ve şu ana kadar hiçbirinden haber alınamadı; çocukların kötü amaçlar için kaçırılmış olması olasılığı yüksek...
Para biriktirmenin en kestirme 7 yolu
Azar azar bir köşeye atacağınız paralarla, zamanla çok büyük birikimler yaptığınızı görebilirsiniz. Bunun için kupon kesmeniz veya kullanılmış kahve filtrelerini yıkayıp yeniden kullanmanız gerekmiyor
Karakolda barıştırılan eşe evde dayak güvencesi
Karakolda "kocandır, sever de döver de" denilerek barıştırılıp evlerine gönderilen çaresiz kadınlara umut ışığı doğdu.
Aman dikkat, TV katil olmasın!
2009 yılının Ocak ayından beri polis sorumluluk bölgesinde meydana gelen televizyon devrilmesi kazalarında 7 çocuk öldü, çoğu ağır 8 çocuk yaralandı.
Filmler çocuklara pagan kültürü aşılıyor
Çocuklar eğlensin diye seyrettirilen sihir, büyü ve fantastik öğe içerikli fimlerin onlara doğadaki valıkları kutsal sayan pagan kültürünü aşıladığı uzmanlarca belirtiliyor.
Anne olmak beynin yapısını nasıl değiştirir?
Anne olmak bir kadının hayatında çok farklı bir evredir. O zamana dek gözetilen biri iken, hamilelikle başlayan annelik sürecinde adım adım gözeten kişi olmaya doğru ilerler.
Ne kadar acı o kadar sevgi
Yapılan araştırmaya göre doğum sancısı anne ile bebeğin iletişiminin önemli bir parçasını oluşturuyor. Ancak bu ağrıları azaltmak için yapılan iğneler bu iletişimi engelliyor.
Türk çocukların 3'te 1'i kahvaltı yapmıyor
Türkiye'de okul çağındaki çocukların 3'te 1'i günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı atlıyor...
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41