Anasayfa » Kadın-Aile
Aile içi şiddetle din görevlileri de mücadele edecek
Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu ile yürütülecek proje kapsamında, din görevlileri de toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadına yönelik şiddetle mücadele edecek..
Aşırısı işkenceden daha zararlı
Yapılan bir araştırmaya göre bu durumun insanın akıl sağlığı açısından fiziksel işkenceden daha zararlı olduğu ortaya çıktı..
Ailede kimin dediği olmalı?
Evliliğin en tehlikeli yılları ilk senelerdir. Hele iki tecrübesiz ve acemi gencin yanında tecrübeli ve soğukkanlı bir büyük yoksa sen seyreyle bir pire için yorgan yakmaları? Ahmed Şahin'in kaleminden evlilik tüyoları..
Zayıflamak icin bir saat egzersiz
Kilo vermek ve verilen kiloyu geri almamak icin düzenhli eğzersizin yararı bir kere daha ıspatlandı...
Çocuğunuzun Duyguları
Öfkelenmesi demek, öfkelenmeniz demektir. Siz de bu hadislerdeki kriterlere dikkat edin:Öfkelendiğiniz zaman abdest alıp iki rekât namaz kılınız
Dildeki yare: yalan
Yalan, belki sadece bir kelimedir. Fakat zararları sadece söyleyenle sınırlı kalmaz. Duyan herkesi olumsuz biçimde etkiler.
Çocuklarda tuvalet eğitimi nasıl olmalı?
Çocukların tuvalet eğitimi için en uygun yaş dönemi hangisidir? Peki tuvalet eğitimine başlarken olumlu sonuç almak için nelere dikkat edilmeli?
Evinizde bahar tazeliği ister misiniz?
Evinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklik size ve evinize taze bir hava getirebilir. İşte evinizi ilkbahara hazırlayabileceğiniz ufak ayrıntılar
Yeni doğan bebeklerle devamlı konuşun
Anne ile bebeğin iletişiminin anne karnında başladığını vurgulayan uzmanlar, doğumdan hemen sonra bebeklerle sık sık konuşmak gerektiğini belirtiyor.
Hayatımızdaki zorluklarda nasıl sabretmeliyiz?
Hayatımızda dönem dönem maddi manevi problemler yaşayabiliriz. Önemli olan bu problemler karşısında ne kadar sabredebildiğimizdir...
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41