KEMALİST SAADETÇİLER, “ERBAKAN'CILAR DIŞARI” DİYE ANIRIYORLAR/SİYONİSTLER AZAPTA/MİLLİ GAZETE’NİN TÜ

DNA'sı bozuk çakma Kemalist Saadetçiler, “Erbakan'cılar dışarı” diye anırıyorlar/Küresel hegemonyası sallantıda olan Siyonistler Azapta/Milli Gazete’nin TÜSİAD ve KOÇ Aşkı/AGD, Şii Yemen için Türkiye'de eylem yapacak...

19 Kasım 2018 Pazartesi 17:48 < GÜNDEM

DNA'sı bozuk çakma Kemalist Saadetçiler, “Erbakan'cılar dışarı” diye anırıyorlar!

O. Şeytantürk'ün ihanetlerini savunan köprü altı ürünü Saadetçiler, “Erbakan'cılar dışarı” diye anırıyorlar!

CHP'nin taşıyıcı annesi, merdiven altı imalatı Saadetçiler, Erbakan'cılar dışarı derken; partide ancak O. Şeytantürk'e itaat edenlerin barınacağını ve partinin Milli Görüşle ilgisi yok demek istiyorlar!

CHP eşeği, Gezi devşirmesi Saadetçilerin CHP kökenli genel başkan ve milletvekiline ise itirazı yok!

DNA'sı bozuk çakma Kemalist Saadetçiler, Erbakan'cılar dışarı diyeceğine, “Erbakan'a iftira atanlar dışarı” dese ya nasipsizler...

"Erbakan'cılar dışarı diye" anıran CHP eşeği Saadetçilere diyoruz ki, El-Azizciler sizin gibi öküzlerden partiyi kurtaracak.

Boşuna Erbakan'cılar dışarı diye bağırıyorsunuz, partide sadece sizin gibi öküzler kaldı. Erbakan'cı zaten yok!

Öküz deyince kızıyorlar. Madem öyle İngiliz tarzı sekülerizm (dinsizlik) istiyorum diyerek küfrünü açıkça ortaya koyan İngiliz Temel’e itaat etmenin adını siz koyun!

24 Haziran’da CHP’ye eşeklik eden İngiliz Temel ve ekibi şimdilerde yerel seçim ittifakı için CHP’nin altına yatmaya hazırlanırken, eşekliğe doymayan teşkilatlardan tık yok!

Saadet Partisi kabuk yönetimini devirmek kolayda, şu öküz Saadetçileri nasıl adam edeceğiz diye kara kara düşürmüyor değiliz!

Domuz yiyen, kumarı, fuhşu medeniyet, özgürlük diye millete bulaştıran CHP'nin ahırına bağlanmış Saadetçiler, hiç durmadan AKP'ye saldırıyor!

Siyonizm'in tek düşmanı Erbakan'a düşmanlık eden O. Şeytantürk'e itaat edenlerin AKP'yi İsrail işbirlikçisi diye suçlaması tam bir komedidir!

FETÖ'nun tek düşmanı Erbakan'a düşmanlık eden O. Nifakturk'ün yalamalarının AKP'yi FETÖ'cülukle suçlaması cehaletin zirvesidir!

"İngiliz tipi sekülerizmin (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel'e itaat edenlerin İslam'da karşılığı nedir? Öküz iltifattır!

Gezi zekalı Saadetçilere yeni bir slogan buldum. "Yurtdışından Türkiye'ye gelen bilim adamı ve mühendisler ülkeden dışarı çıksın!" diye bağırabilirler…

Küresel hegemonyası sallantıda olan Siyonistler Azapta!

Cemal Kaşıkçı olayıyla Türkiye'nin Suudi rejim/ yönetimini tasarlayabileceği endişesi İngiliz BBC'yi Türkiye aleyhine hareket geçirdi!

ABD'nin Suudi Arabistan politikalarından sorumlu olan Kirsten Fontenrose'nin istifa etti. Kaşıkçı cinayeti küresel bir krize dönüştü!

CIA'nın; C. Kaşıkçı olayında ‘emri verenin belirlendi’ şeklindeki iddiasını ABD Dışişleri Bakanlığı yalanladı!

ABD'de iki derin devlet çatışması var!

Başkan Trump; "Erdoğan ile iyi anlaşıyoruz, Türkiye ile ilişkileri güçlendirme arzusundayız…" dedi.

Yani Trump diyor ki: “Siyonizm ortak düşmanımız!”

İsrail ve Suudi uzantıları C. Kaşıkçı vakasını örtmenin çabasındayken; Başkan Erdoğan ve Trump ise işin derinleştirilmesini istiyorlar!

ABD Yahudi medyası Kaşıkçı cinayetinde Prens Selman'ı koruyor diye Başkan Trump'a saldırıyor. Dert Prens değil, Siyonizm'in çıkarı!

Bu arada Fransa'da Macron'un başı Siyonizm'le belada. Ülke genelinde yaklaşık 2 binden fazla gösteride Macron protesto edildi!

ABD ve Avrupa başta olmak üzere 100 yıllık küresel hegemonyası sallantıda olan Şeytan’ın yeryüzü temsilcisi Siyonistler azapta!
 
Milli Gazete’nin TÜSİAD ve KOÇ Aşkı!

Milli Gazete'nin bugün 1. Sayfasında Siyonist sermayenin yerli temsilcisi iki kişinin haberi var!

TUSİAD Başkanı ile Koç Holding!

Erbakan ve Milli Görüşün en şiddetli iki düşmanı TUSİAD Başkanı ile Koç Holding YKB Milli Gazete'nin 1. Sayfasında haber konusu!

Her geçen gün Milli olmaktan uzaklaşan Millî Gazete Afrin'den getirilip Türkiye'ye piyasasında satılan ürünleri, şikâyetçi olanlara destek için haber yapmış. Vay, vay, vay!

AGD, Şii Yemen için Türkiye'de eylem yapacak!
 
Gazze için sadece İsrail İstanbul Başkonsolosluk önünde tek bir eylem yapan AGD, Şii Yemen'e gelince tüm Türkiye'de eylem yapacak!

Anadolu Gençlik Yemen için meydana inecekmiş. Filistin'i unutturan İngiliz Temel Yemen'deki Şiiler için eylem tertipliyor!

Mesud AKGÜL

 ESAM VE SP'DE MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞMANLIĞI DOLUDİZGİN  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül erbakan saadet partisi temel karamollaoğlu abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02