Anasayfa » Kültür - Sanat
6. Bahar Şenliği 5 gün olacak
21-25 Mayıs 2010 tarihleri arasında öğrenci merkezli olarak Fırat Üniversitesi (FÜ) tarafından yapılacak olan 6. Bahar Şenliği'nde 5 gün boyunca eğlence, konser, kültür ve yarışmalar birarada olacak.
F.Ü. Halk Oyunları Topluluğu Finalde
Geçtiğimiz hafta Çorum'da yapılan Üniversitelerarası Halk Oyunları Grup Yarışmasında grup ikincisi olan Fırat Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu önümüzdeki hafta da finalde yarışacak.
Halk Oyunları Çalıştayı yapıldı
Elazığ halk oyunlarının ve halk müziğinin yaygınlaştırılması ile ilgili sorunların tespit edilmesi ve çözüm üretilmesi amacıyla Halk Oyunları Çalıştayı yapıldı.
TRT Müzik'te Elazığ Rüzgârı
TRT Müzik kanalı, "Bavulumda Notalar" adlı programda musikimizin en güzel örnekleriyle birlikte ilimiz kültürünü tanıttı.
İlimize turizm elçisi yetiştirilecek
Elazığ Valiliği ve Boğaziçi Üniversitesi'nin işbirliği ile düzenlenen 'Turizm Elçisi Sertifika Programı'na ön kayıtlar bugün başladı. Programa katılmak isteyenlerde şu şartlar aranıyor:
Film Festivali 'Vavien' ile başlayacak
Elazığ Sinema Derneği'nce (ESİNDER) organize edilen Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali 3. kez yapılacak. 19 Mayıs'ta 'Vavien' filmi ile başlayacak olan festivalde sanatseverlere dopdolu bir program sunulacak..
Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması
25 Nisan Pazar günü ilimizde "Bölge Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması" düzenlenecek.
Tasavvuf Musikisi Konseri Verildi
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ Müftülüğünce düzenlenen Tasavvuf Musikisi Konseri yapıldı.
İstanbul'da Müzikler Buluştu
Elazığ Valiliği ile Fırat Üniversitesi'nin (FÜ) organize ettiği, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Elazığ Belediyesi'nin katkıda bulunduğu "Müziklerin Buluşması" programı İstanbul'da da iki konserle gerçekleştirildi.
İstanbul'da da Müzikler Buluşuyor
Elazığ Valiliği ve Fırat Üniversitesi organizasyonunda Elazığ Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkılarıyla "Müziklerin Buluşması" adlı konser programı bugün ve yarın İstanbul'da da gerçekleştirilecek.
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02