M. ŞEVKET EYGİ VE FETÖ'YÜ KİM OKKANIN ALTINA ALDI?

Bir hafta suskun kalan M. Şevket Eygi, ‘Özel Harpçi’ iddialarına cevap verdi. Eygi ‘ispatlayın’ diye gürlüyor. Gizli işlerin belgesi mi olur? Silik, küçük bir memur nasıl medya patronu oldu?

18 Aralık 2018 Salı 16:24 < GÜNDEM

M. Şevket Eygi ve FETÖ'yü kim okkanın altına aldı?

Genelkurmay İstihbarat Dairesi eski Başkanı Em. Korg. İsmail Hakkı Pekin, M. Şevket Eygi ve Fethullah Gülen’in özel harp dairesi elemanları olduğunu açıkladı.
 
Bir hafta suskun kalan M. Şevket Eygi, ‘Özel Harpçi’ iddialarına cevap verdiği yazısında farkında olmadan iddiaları doğrulamış!
 
M. Şevket Eygi ‘ispatlayın’ diye gürlüyor. Gizli işlerin belgesi mi olur?
 
Kim kaş- göz arasına 2 gazete patronu yaptı? Kim batırdı? Sorularının cevabı muallakta kalamaz!
 
Şevket Eygi, “1959'da silik, küçük bir memurdum!” diyor. O vakit şu soruları sormak hakkımız. Silik, küçük bir memur nasıl medya patronu oldu?
 
Silik, küçük bir memurken Eygi,Bugün ve Babıalide Sabah gazetelerini hangi sermaye ile çıkardı?
 
Silik, küçük, aylıkla geçinen memurken Mehmet Şevket Eygi, hangi sihirli değnekle günlük 150 bin satan 3 gazete patronu oluverdi?
 
M.Ş. Eygi Bey; 1970'lerde Yahudi icazeti/vizesi olmadan bir dindar Müslüman onbinlerle toplu sabah namazı organize edebilir miydi?
 
M.Ş. Eygi Bey; 1970'lerde Yahudi ya da rejimin ajanı olmadan, hele bir dindar Müslüman günlük 2 gazete patronu olabilir miydi?
 
*****
 
Sabetayist haham M. Ş. Eygi'yi Yahudi vesayetindeki rejim 2 gazete patronu yaptı. Erbakan'ın millî derin devleti ise batırdı.

28 Şubat Erbakan'ın kontrolüne girince FETO ABD'ye kaçtı. 12 Mart Erbakan'ın kontrolüne girince M. Ş. Eygi yurt dışına kaçmıştı.
 
İrtica gerekçesiyle Erbakan'ı hedef alan 12 Mart Muhtırası ve 28 Şubat Darbesi; M. Şevket Eygi ve FETÖ'yü okkanın altına aldı!
 
Erbakan'ın kurduğu millî derin devlet göz ardı edilerek Kemalist Ergenekon ve NATO'cu FETÖ örgütlerinin tasfiyesi izah edilemez!

Meselenin özü; M. Ş. Eygi ve Fetullah Gülen, Erbakan'a karşı vesayet rejiminin ön alma projeleriydi. İki projeyi de millî derin devlet çökertti.

M. Ş. Eygi; dişine göre göz kestirdiklerine cevap veriyor. El-Aziz'e de cevap verse ya! El-Aziz'i küçümsüyor ise tekebbür değil mi?

Kriptoları deşifre eden millî derin devlet bakalım daha kimlere yönelecek?

Zeki GEÇKİL

 MİLLİ GAZETE SABETAYİST HAHAMA EMANET  TIKLAYIN 

 EYGİ’NİN FESİ DÜŞTÜ KİPASI GÖRÜNDÜ TIKLAYIN 

 
 
 
Etiketlerzeki geçkil milli gazete siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02