Anasayfa » Manşet
ÇORUMLULAR YAPMAZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıktır ki, 2019’da seçilememeyi düşünmek dahi istemiyor. Bunu ne pahasına olursa olsun kabullenemiyor; neye mal olursa olsun yeniden seçilmek istiyor.
TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEK
15 Temmuz Darbe Girişiminden sonuç alamayan küresel güç, ana muhalefet CHP’den de umduğunu bulamayınca çareyi iktidardaki AKP’yi ele geçirmede görüyor.
15 TEMMUZ DA BAŞLATTI!
Türkiye’de, her darbe sonrası büyük bir değişim-dönüşüm süreci yaşandı; hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Bütün darbeleri de küresel güç planladığı halde öngördüğünün aksine bir yola girmesini önleyemedi.
DEMOKRASİYİ İĞFALDİR!
Tümüyle 2019’da yürürlüğe girecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin şimdiden Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tek adam sistemine çevrilmek istenmesi demokrasiye yapılan uygunsuz bir tecavüz niteliğindedir.
AKP’Yİ ENGEL GÖRÜYOR!
Bütün bir partiyi, tüm unsurlarıyla genel anlamda böyle aşağılamanın, itibarsızlaştırmanın, gözden düşürmenin, demoralize etmenin nedeni ne olabilir?
BARZANİ’YE KARŞI MÜTTEFİK!
Şayet referandum Türkiye aleyhine sonuçlar verecek olsaydı bütün dünya hemen tanır ve bağımsız Kürt devletinin ilanını hararetle desteklerdi. Olumsuz tavır konulmasının, tepki verilmesinin tek nedeni referandumun Türkiye lehine sonuçlar vereceğinin bilinmekte olmasıdır.
IRAK’TA YAPMAK İSTİYOR!
Irak’ı işgal ettirip parçalayan küresel güç, Bölgesel Kürt Yönetimini oluşturarak Türkiye’den toprak kopartılmasını hesaplıyordu. Türkiye Barzani ile aksine dostane ilişkiler kurarak Kuzey Irak’ın idari bağımsızlığını güçlendirdi. Ancak siyasi, ekonomik yönden Türkiye Kuzey Irak’ı kendine bağladı.
MANŞETLERE EMANET!
Erdoğan’ın küresel sermaye medyasına meydan okuyup “biz manşetler sayesinde değil manşetlerle çarpışarak geldik” şeklindeki salvolarından artık eser yok; aksine manşetler sayesinde 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlandığına şahit olunmaktadır.
ABD YARGISI ERDOĞAN’I HEDEF ALIYOR; TÜRKİYE’Yİ DEĞİL!
ABD’de açılarak devam eden Reza Zarrab Davasında, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın seyahati sırasında tutuklanıp yargılanmasının ardından şimdi ise eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan için tutuklama kararı çıkartılması Türkiye’yi hedefine alan girişimler gibi algılansa da kazın ayağı göründüğü gibi değil, gerçek başkadır.
MYANMAR ONUN VAHŞETİ
Myanmar’daki Budist yönetimi Arakan Müslümanlarına saldırtanlar da Siyonistlerdir. Müslümanlara hiçbir insan hakkını tanımak istemeyen Siyonistlerin tek düşmanı İslam’dır. Bunu Şeytan’a asker oldukları için yapmaktadırlar. Değilse Budist Myanmar halkının/yönetiminin Müslümanlarla ne alıp veremediği olabilir? Sevmeseler de katliam yapmaları için bir nedenleri olmaz.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41