Mesud Akgül

[email protected] 06 Eylül 2018 Perşembe 14:15 DİĞER KÖŞE YAZILARI

EL-AZİZ'DE OLMASA ERBAKAN'DAN BAHSEDECEK KOCA ÜLKEDE KİMSE YOK/EY ABDESTLİ SİYONİST UŞAKLARI/İDLİB’T

Ey abdestli Siyonist uşakları...

Bazı sözde İslamcı yazar/entel takımı, ekonomik kriz üzerinden prim yapmak için, "Müslümanlar Umreyi iptal etsin, Haccı ertelemeyi tartışsın" şeklinde şeytana pabucu ters giydirecek açıklamalar yapıyor!

Ey abdestli Siyonist uşakları... Erbakan'ın küresel Siyonizm'e ve yerli işbirlikçilerine açtığı ve hakkı hakim kılmak için başlattığı cihad harekatı Milli Görüşe adam olup destek olsaydınız bunlara gerek kalmazdı! Adam olup Erbakan'ın Cihadına katılmayanlara kadın gibi ağlamak düşer!

Şu gerçekleri de sakın unutmayın!

Bu ülkede Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yapan abdestli Siyonist yazarlara, aydınlara, akademisyenlere, gazetecilere, "İSLAMCI" lakabını takip millete kakalayan da yine Yahudi medyasıydı!

1923 hile rejimi ve köle düzeninin Erbakan'ın yanına yerleştirdiği ihanet şebekesine, "Ak Saçlılar" ve "Erbakan'ın sadık dava arkadaşları" imajını vererek Milli Görüş camiası ile kamuoyuna yutturan da yine Yahudi medyasıydı!

El-Aziz'de olmasa Erbakan'dan bahsedecek koca ülkede kimse yok!

Hemen her gün yazılı, görsel medya ile internet medyasında, Türkiye'nin savunma sanayiinde şaha kalktığına ve küresel aktör olmaya başladığına dair haberler yayınlanıyor!

Ancak hiç kimse savunma sanayiinde harikalara imza atan milli ve yerli kuruluşların kurucu liderinin Erbakan olduğunu asla söylemiyor!

El-Aziz'de olmasa Erbakan'dan bahsedecek koca ülkede kimse yok!

Türkiye üstün teknolojiye dayalı silah sanayinde eski çağı kapatıp yeni bir çağ açarken; bu yeni çağın mimarının Erbakan olduğu gerçeğini SP kabuk yönetimi ile abdestli komünist İngiliz Temel niçin söylemezler?

Erbakan'ın MNP kuruluş bildirgesi ve MSP seçim beyannamesinde kurulmasını istediği Başkanlık Sistemine; Siyonist Temel, "yeni sistem kilitlendi diyerek" karşı çıkmaya ve vesayetçi Kemalist statüko Eski Türkiye'sini savunmaya devam ediyor!

Erbakan ve Milli Görüşe ihanet içinde olduğunu anlamak için daha ne yapmasını bekliyor DNA'sı bozuk Saadetçiler?

Tamamen milli ve yerli kaynaklarla üretilen T625 Genel Maksat Helikopterini gören devşirme Saadetçiler hep birden, "Bana ne, bana ne… Biz saman istiyoruz! Samansız kaldıktan sonra bize ne helikopterden?" diye ağlamaya devam ediyorlar!

İdlib’te olup bitenler…

İsrail, İdlib'te Türkiye-Rusya-İran önderliğinde barışçıl bir çözüm bulunmasını kesinlikle istemez!

Çünkü İdlib'te başlayacak yangının Türkiye'ye sıçrayacağını çok iyi biliyor!

Milyonlarca mülteci akını ve savaş demek Türkiye'de var olan $ kuru krizinin yani ekonomik savaşın zirveye çıkması demek! İsrail ve küresel güç Siyonizm de bunu istiyor!

İran'ın ev sahipliğinde Cuma günü yapılacak İran-Türkiye-Rusya arasındaki zirveden İdlib'le ilgili barışçıl bir sonuç çıkmasından endişe duyan İsrail, Esad rejimine İdlib'i bombalatarak zirveyi provoke etmek ve sonuçsuz bırakmak istiyor!

İsrail'in Şam'ı bombalayarak tehdit ettiği Esad, daha fazla riske katlanmak yerine İdlib'e saldırmayı tercih etti! Rusya ile İsrail arasında cendereye alınmış Esad'ın seçenekleri sınırlı!

Dünya ve Türkiye, günlerdir İdlib'le yatıp İdlib'le kalkarken; SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in yaşanan gelişmelere karşı sergilediği duyarsızlığın nedeni araştırılmalı!

Bu konuda karanlık odadan ne söyleyeceklerine dair metin ellerine ulaşmamış olabilir!

Trump ile Siyonist yerleşik düzen arasında kavga var!

Jarusselam Post gazetesine konuşan üst düzey bir İsrailli komutan, El -Kaide bağlantılı Tahrir’uş Şam örgütüne silah ve mühimmat yardımı yaptıklarını açıkladı!

Bu haber kısa sürede yayından kaldırıldı! Rusya, İdlib'te İsrail tarafından desteklenen bu örgüte ait askeri birliklerin bombalandığını söyledi!

New York Times'da, "İsimsiz" olarak yayımlanan bir yazıda, Beyaz Saray'da Başkan Trump'in emir ve kararlarına karşı direniş gösteren ve engellemeye çalışan bir direniş cephesi olduğu yazıldı!

Türkçesi şu!

İsrail ve ABD Yahudi lobisi Beyaz Saray'ı kendi kadrolarıyla kuşatıp Başkan Trump'a nefes aldırmıyor! Demek ki Trump ile Siyonist yerleşik düzen arasında kavga var!

Siyonizm’in sosyal medya korkusu!

Kitleleri yönlendirme mekanizmalarına dönüşen sosyal medya platformları Siyonist odaklar tarafından kontrol edilemeyince hedef tahtası olmaya başladılar!

Önce AB Parlamentosu ardından ABD Kongresi, sosyal medya platformlarına yaptırım düzenlemek için düğmeye bastılar!

Toplumların haber alma ve takip etme alışkanlıkları değiştiğinden yazılı ve görsel medya Siyonizm'in yüklediği misyonu artık yerine getiremediği için küresel yerleşik düzen çatırdamaya başladı! Kitleleri yönlendiren iletişim platformları artık sosyal medya! Ancak sosyal medya Siyonizm tarafından kontrol edilemiyor!

Twitter'in hukuk departmanı yetkilisi, Twitter'i kullanmanın bazı kuralları olduğu eğer bu kurallara uymayan Başkan Trump bile olsa hesabının kapatılacağını açıkladı!

Başkan Trump'ın takipçi sayısı 55 milyon! Başkan Trump, ABD Siyonist medyasının yalan ve kara propagandalarına karşı kendisini savunmak için elindeki tek mecra sosyal medya! Yahudi bundan bile mahrum bırakmak istiyor!

Yurtdışına göç edenlerin sayısında geçen yıla göre ciddi bir artış olmuş!

Türkiye'den yurt dışına göç edenlerin sayısında geçen yıla göre ciddi bir artış olmuş! %42! Toplam 253 bin kişi Türkiye'yi terk etmiş!

Peki, kim bunlar?

Mübadele ile Selanik'ten getirilip Türkiye'nin zenginliklerine konan Sabetayist Yahudilerin torunları!

İyi ama neden gidiyorlar?

Erbakan, Türkiye'yi Siyonizm güdümlü Sabetayist derin devletin elinden alıp milli derin devlete teslim etti hepsi bu!
 
 
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • MURAT DUMAN - 20 Ocak 2018 Cumartesi 14:28
  s,akum
  sizin yazilariniz ,editorun yazilari ve manset yazilari neden sonlandirildi?
  cok uzuluyorum
 • ölnkdrmilligörüşçü - 08 Aralık 2017 Cuma 18:17
  Allah razı olsun beyefendi duygularımıza tercuman oluyorsunuz...
 • ahmet - 10 Kasım 2017 Cuma 23:33
  Yazılarınız kurşun gibi masallah. Mazallah fetocu ilan edilmeyesiniz sonra)). Genelde öyle oluyorsa iyi kotu yazılarınızdan faydalaniyoruz
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--