MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ DEMİRBAĞ'DAN STADYUM AÇIKLAMASI!

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, bir ilin ödeneğinin başka bir ile aktarılması gibi bir işleyişin olamayacağını belirterek ilimiz kamuoyunda bu yönde dolaşan gelişmelerin asparagas haberler olduğunu söyledi.

14 Haziran 2019 Cuma 22:33 < SPOR

 
Sosyal medya üzerinden gündeme gelen  Elazığ’a yapılacak stadyum ödeneğinin başka illerin stadyumlarına aktarıldığı yönündeki iddialar AK Parti milletvekilleri tarafından net bir şekilde yalanlandı…

Konuyla ilgili bilgiler veren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, böyle bir durumun kesinlikle söz konusu dahi olamayacağını belirtti.

Demirbağ, stadyum inşaatında herhangi bir sorun olmadığını sözlerine eklerken, yüklenici firmanın aldığı ödenekler karşılığında belirlenen iş takvimi sürecinde stadyumu tamamlayacağını söyledi.

Uzun bir zamandan bu yana ilimiz gündemini meşgul eden stadyum polemiği, geçtiğimiz yıl kuzey kale arkası tribünün yıkılmasıyla somut bir seviyeye gelmiş ve daha sonra ise stadyumun tamamen yıkılmasının ardından gözler yeni stadyum inşaatına çevrilmişti.

DEMİRBAĞ: “STADYUM İLE İLGİLİ HABERLER ASPARAGAS HABERLER”

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından süreçle ilgili görüşlerine başvurduğumuz AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, böyle bir durumun kesinlikle söz konusu dahi olamayacağını belirterek, bu yöndeki haberlerin asparagas olduğunu söyledi.

Demirbağ, bugün AK Parti Elazığ Milletvekili arkadaşlarıyla birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiklerini ve konunun bu ziyarette de gündeme geldiğini aktarırken, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştüğünü ve böyle bir durumun kesinlikle söz konusu dahi olamayacağını söyledi.
 
DEMİRBAĞ: “BİR İLİN ÖDENEĞİ BAŞKA BİR İLE AKTARILAMAZ”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, bir ilin ödeneğinin başka bir ile aktarılması gibi bir işleyişin olamayacağını belirterek ilimiz kamuoyunda bu yönde dolaşan gelişmelerin asparagas haberler olduğunu söyledi.
 

 
Etiketlerzülfü demirbağ elazığ atütürk stadı yeni stat
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02