MİLLİ GAZETE MALAZGİRT ZAFERİNİ GÖRMEZDEN GELDİ!

Siyonist/Haçlı medyasının derdi belli de Milli Gazeteye Malazgirt Zaferi niye batmış?

26 Ağustos 2018 Pazar 19:11 < GÜNDEM

Milli Gazete Malazgirt Zaferini Görmez Geldi!

Önce; Milli Görüş Lideri ERBAKAN’ın 1978 MSP 4. Büyük Kongresi’nde tüm dünyaya haykırdığı ‘Milli Görüş’ün temelini oluşturan şu tarifini birlikte hatırlayalım.

“Kıymetli Gençler;

Herhangi bir kimse Malazgirt'te inanışının şahlanışını yaşamadan, Kosova'da, Niğbolu'da bir kılıç olup parlamadan, Ulubatlı Hasan olup İstanbul'u fethetmeden, Sultan Fatih olup atını denize sürmeden, Kanuni olup şanlı ordularıyla Avrupa'nın içlerine yürümeden, Seyit Çavuş olup 250 kiloluk mermiyi “Ya Allah” deyip namluya sürmeden, bir insan Sakarya'nın siperlerine girmeden ve Kıbrıs'ta düşman tahkimatının arasından geçmeden Milli Görüş'ün ne olduğunu anlayamaz...”
Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

Türk/İslam dünyasının Siyonist/Haçlı sırtlanlarına karşı tarihte kazandığı en önemli zaferlerinden biri olan Malazgirt Zaferinin 947. Yıldönümü olması Milli Gazeteyi pek ilgilendirmemiş anlaşılan. İnanmayan Milli Gazetenin 1. Sayfasına baksın!

Anadolu'nun kapılarını İslam'a açan Sultan Alparslan'ın Malazgirt Zaferinin 947. Yıldönümünü yerli Yahudi/Haçlı medyası ile Kemalist medya haber yapmadı!

Bu kategoriye eklenen bir gazete daha var, Milli Gazete!

Siyonist/Haçlı medyasının derdi belli de Milli Gazeteye Malazgirt Zaferi niye batmış?

Erbakan'ın her konuşmasında ismini andığı iki zaferden biri olan -diğeri İstanbul'un Fethi- Sultan Alparslan'ın Malazgirt Zaferini Milli Gazete görmezden gelmiş!

SP Kabuk Yönetimi ve Milli Gazete’nin ihanetine belge arayanlar alın size bir ihanet belgesi daha…

Anadolu'nun İslamlaşmasını sağlayan Büyük Malazgirt Zaferinin 947. Yıldönümüne Milli Gazetenin duyarsızlığı ve ilgisizliğini izah edecek bir Saadetçi bu ülkede varsa buyursun hodri medyan!

Erbakan'ın 1923 hile rejimi ve köle düzeni dediği vesayetçi Kemalist statükonun bayramı 23 Nisan ve 19 Mayıs'ı kutlayan İngiliz Temel ve Milli Gazete; Anadolu'ya İslam'ın kapılarını açan Malazgirt Zaferine duyarsız kaldılar?

Niçin?..

Cumhuriyet tarihinde Sultan Alparslan'ın Malazgirt Zaferi ile Sultan Fatih'in İstanbul'un Fethini siyasî söylem olarak literatüre ekleyen ve bu iki muhteşem zaferi kutlama programlarıyla yeni bir Fetih neslinin yetişmesine vesile olan Erbakan'ın partisi Saadetin mevcut kabuk yönetimi ile Milli Gazetenin Malazgirt Zaferine karşı sessizliği ihanet değil de nedir?

Tüm Saadetçilere ya da kendini Milli Görüşçü olarak tanımlayanlara açık çağrı!

Erbakan'ın her fırsatta büyük bir heyecanla anlattığı Sultan Alparslan'ın Malazgirt Zaferine karşı SP kabuk yönetimi ile Milli Gazetenin duyarsız ve ilgisiz kalmasını izah edecek, savunacak birisi varsa izah etsin de görelim!

Cumhurbaşkanlığı himayesinde devletimizin resmen sahiplenip muhteşem törenler tertip ettiği Malazgirt Zaferi’nin kripto haham yönetimindeki Milli Gazeteye niçin battığını anlıyoruz da, bu gazeteyi okuyan Milli Görüşçüler’den bu ihanete niçin sessiz kaldıklarını anlayan varsa bize de anlatsın bari!

İşte 26 Ağustos 2018 tarihli Milli Gazetenin 1. Sayfası:

 


Not: Milli Gazete'nin kiralık köşe yazarları da Malazgirt Zaferi ile ilgili tek bir köşe yazısı yazmamışlar...

Mesud AKGÜL

  SP KABUK YÖNETİMİ VE İNGİLİZ TEMEL’İN İHANETLERİ - TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül milli gazete milli görüş erbakan saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02