Anasayfa » Milli Görüş
ŞEVKET KAZAN'A TEPKİ YAĞIYOR!
28 Şubat Davası'nda "mağdur" olarak beyanı alınan Şevket Kazan'ın 28 Şubat'ı gerçekleştirenlerden şikayetçi olmadığını açıklaması sanal alemde tepkiyle karşılandı.
FATİH ERBAKAN/ “Siyonizmin Üçyüzler Meclisi Varsa, Milli Görüş'ün de Erbakan Vakfı Var!”
Erbakan Vakfı “Büyük Buluşma Toplantısı” Ankara’da yapıldı. Toplantıya Elazığ’dan da 1 otobüs ve özel araçlarla katılımlar oldu....
Diyanet'ten İslam Dünyasına 7 Maddelik Manifesto!
Yeni Bir Dünya kurulması için Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın hayata geçirdiği D-8`lerin bayrağında yer alan 6 tane yıldızın açılımı olan ilkelerinin İslam alemine uyarlanmış halini Diyanet İşleri Başkanlığı 7 madde halinde İslam Dünyası’nın önüne koymaya hazırlanıyor...
FATİH ERBAKAN'A KURULAN KUMPAS TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!
Mesud Akgül'ün yazısı...
Saadet'ten Ağustos Divanı
Saadet Partisi Ağustos Ayı İl Divan Toplantısı GİK Üyeleri Av. Bekir Kılıç, Burhan Sadak, İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kodat, partililerin katılımıyla gerçekleşti.
Saadet Gençliği Kampa Giriyor
Saadet Partisi Gençlik Kolları Elazığ Gezinde çevre illerden gençlik kolları mensuplarının katılımı ile geniş kapsamlı bir yaz kampı organize ediyor.
ELAZIĞ'da Ümmet Yürüyüşü
Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesinin organizasyonuyla PTT meydanında toplanan kalabalık sloganlar eşliğinde Gazi Caddesinden Öğretmenevine kadar yürüdü.
AGD'den BASIN AÇIKLAMASI
Anadolu Gençlik Derneği Cuma Namazı sonrası İzzetpaşa Camii'nde tüm mazlum coğrafyalarda şehit düşen müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılarak basın açıklamasında bulundu.
Anadolu Gençlik Sanayi Camiinde Aşure Dağıttı
Anadolu Gençlik Derneği Muharrem ayı ve Aşure günü dolayısıyla bir açıklama yaptı ve Sanayi Camii avlusunda Cuma namazı çıkışı sanayi esnafına ve Camii cemaatine aşure dağıttı.
Anadolu Gençlikten AHİLİK HAFTASI BASIN AÇIKLAMASI
Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi Çalışan Gençlik Komis.Bşk.Hüseyin ÖZKAN Ahilik Haftası ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--