Anasayfa » Milli Görüş
ERBAKAN'DAN ŞOK 28 ŞUBAT BELGESİ
Gebze Gazetesi yazarı İsmail Kahraman'ın Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'la yaptığı röportajda Erbakan ilk defa 28 Şubat'la ilgili gizli bir ABD belgesini deşifre etti.
SP OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR
Haber Ajanslarının servis ettiği bilgilere göre SP olağanüstü genel kongreye gidiyor...
Refah İktidardan Neden Uzaklaştırıldı?
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ajans5.com'a verdiği çok özel röportajda 40 yıllık siyasi hayatıyla ilgili daha önce hiç bir yerde duymadığınız ilginç anılarını paylaştı.
AJANS5 RÖPORTAJI-3.BÖLÜM
Türkiye'nin kalkınması neye bağlı? Erbakan Siyasi hayata nasıl ve ne zaman girdi? Süleyman Demirel'le fikir ayrılığı nasıl ve nerde başladı? Erbakan Siyaset sahnesine çıkarken neden Konya'yı tercih etti...
ERBAKAN'IN AJANS5 RÖPORTAJI-2.BÖLÜM
Erbakan Davutoğlu hakkında ne dedi? Erbakan Hoca Erdoğan'la görüştü mü? Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'dan çarpıcı açıklamalar devam ediyor...
ERBAKAN AJANS 5'E KONUŞTU
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ajan5 isimli internet sitesine önemli açıklamalarda bulundu... İşte o röportajın 1. bölümü...
ERBAKAN AJANS 5'E KONUŞTU
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ajans 5 internet sitesine gündemle ilgili özel bir röportaj verdi. Pazartesi video olarak yayınlanacak röportajın başlıkları şöyle:
MİLLİ GÖRÜŞ'Ü ANLAMAK
Erbakan Hoca'nın 15 Ekim 1978 tarihinde MSP 4. Büyük Kongresinde yaptığı Efsanevi Milli Görüş tarifi... El-aziz Video Servisi Gururla Sunar.
PKK-MİT İLİŞKİSİNİ ÖNGÖRMÜŞTÜK
İki yıl önce gazetemizde çıkan bir köşe yazısı bugün gelinen noktayı öngörmüştü. Gazetemizi mahkemelik eden PKK-MİT ilişkisi konusu bugün devletin savcıları tarafından yine devletin kurumlarına soruldu.
“Nizam’la bismillah, Selametle inşallah...
Nizamla bismillah, Selametle inşallah, Refahla maşallah, Faziletle elhamdülillah Saadete ulaşanlara selam olsun! bu sözü Erbakan 38 yıl önce söyledi hepsi gerçekleşti. Şimdi bir söz daha söyledi..
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02