NEDENİ MEDYA/AKADEMİYA İLLÜZYONLARI VE HİPNOTİZMASI!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

11 Şubat 2019 Pazartesi 08:31 < GÜNDEM
NEDENİ MEDYA/AKADEMİYA İLLÜZYONLARI VE HİPNOTİZMASI!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Siyonizm'in art arda 2 Dünya Savaşı çıkartıp 1945'te kurduğu küresel Yalta Düzeni yıkıldı; Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kuruluyor.

Astana-Soçi-İstanbul zirvelerinde ABD-İngiltere dışlanarak dünya 5'ten büyük diyen Türkiye liderliğinde Suriye sorunu ele alındı.

Irak'tan El-Kaide'ye yenilerek çekilen ABD ve müttefikleri şimdi Suriye'den çekiliyor; geri dönüşleri imkânsız. Bölge Türkiye'nin!

Başkan Trump ABD'yi NATO'dan çekmek, AB ordu kurmak istiyor. Küresel ekonomik krizin vurduğu Batı ayağa kalkamıyor!

Müttefiki Türkiye'ye 15 Temmuz operasyonu çeken NATO yüzüne gözüne bulaştırdı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı'na aval aval baktı.

ABD arka bahçesi Venezuela'da seçilmiş cumhurbaşkanını devirip kuklasını başına geçirmek istiyor. Türkiye hayır dedi, ABD çaresiz!

Suudi Arabistan öncülüğünde bir koalisyon oluşturup Katar'ı ablukaya aldırmaya kalkan ABD Türkiye engelleyince çaresiz kaldı. Türkiye Siyonizm'in sömürü aracı ABD $'ını devre dışı bırakarak milli paralarla uluslararası ticaretin yolunu açıyor; tık yok!

İsrail'in Kıbrıs Rum Kesimi-Mısır-Yunanistan ile Doğu Akdeniz'deki Türkiye karşıtı politikası Çipras'n ziyareti ile iflas etti.

Dünya değişiyor, Türkiye birincil küresel güç konumunda ama toplum habersiz. Nedeni medya/akademiya illüzyonları ve hipnotizması!

Peki, işbirlikçi mankurt medya ve akademiyanın illüzyonlarla toplumu hipnotize etmesi nereye kadar? Toplum sonunda uyanmayacak mı? Toplumu bu hipnotizmadan Asa-yı Musa gibi Siyonist büyüyü bozacak olan Millî Görüş uyandıracak. Lakin Millî Görüş sahipsiz!

Ey El-Azizciler: Asa-yı Musa gibi bu medya ve akademiya büyüsünü bozacak olanlar sizlersiniz; sağa-sola bakmayın, başka kimse yok!

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.

 
Etiketlerzeki geçkil milli görüş erbakan abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02