PAPAZ BRUNSON’IN SERBEST BIRAKILMASI NE ANLAMA GELİYOR?

Milli yargı Papaz Brunson kararıyla İsrail'e iki kazık birden çaktı...

12 Ekim 2018 Cuma 20:02 < GÜNDEM


Papaz Brunson’ın serbest bırakılması ne anlama geliyor?

Aç sırtlanlar köşe bucak sinmiş bekliyordu. Brunson serbest bırakılırsa; “İktidar ABD'ye boyun eğdi” diye yaygara koparacaklar. Yargı Brunson'u bırakmazsa bu sefer; “Bir Papaz için ülkeyi ekonomik krize sürüklemeye değer mi?” diye saldıracaklar. Yani her halükarda hedefte iktidar olacaktı!

Hemen ifade edelim ki; Milli yargı Papaz Brunson kararıyla İsrail'e iki kazık birden çaktı!

Birincisi; Brunson olayını Türkiye/ABD çatışması için istismar eden İsrail'in elinden kozu alınmış oldu!

İkincisi de; Türkiye'ye ekonomik darbeye çalışan Siyonizm'in Dolar kuru baskısı darbe yedi!

Türkiye'yi yöneten üstün siyasi akıl asla hata yapmıyor.

Türkiye, Brunson kararıyla Başkan Trump'a Kasım'daki senato seçimi öncesi güzel bir jest yaptı. Baskan Trump, seçimlerin tozunu attırır şimdi.

Doğrusu Trump bu jesti hak etti!

ABD yazılı ve görsel medyada bir numaralı gündem Papaz Brunson!

Kasım'da yapılacak olan senato seçimleri öncesi Başkan Trump müthiş bir PR yaptı. Türkiye'yi yöneten üstün siyasi akıl, ABD'de yapılacak seçimleri bile yönlendirip yönetirken içimizdeki bezelye beyinliler Türkiye, ABD'ye mağlup oldu diye bağırıyor!

Ülkemizdeki İsrail paydaşlarının- ABD Yahudi sermayesi kanalı FOX'tan F. Portakal gibi- Papaz Brunson'un serbest bırakılmasına gösterdikleri tepkinin nedeni Başkan Trump'ın Kasım'da yapılacak senato seçimlerinde bu olayı Yahudi lobisine karşı iç politikada malzeme olarak kullanmasına imkan tanınmasıdır!

Ve beklendiği gibi sırtlanlar, mankurtlar ve işbirlikçi kriptolar hemen sahaya çıktı.

Brunson bırakılınca başladılar AKP'ye ABD üzerinden saldırmaya...

Peki Papaz Brunson bırakılmasaydı ne yapacaklardı? O zaman da $'ın yükselişinden yine iktidarı sorumlu tutup veryansın edeceklerdi!

ABD-İsrail-Avrupa üçlüsünün açıktan destek verip Türkiye'yi tehdit etmelerine rağmen PYD/YPG'ye Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Dicle Kalkanı operasyonunu gerçekleştiren bağımsız devlet aklını görmeyen fikir kirlenmesi hastalığına yakalanmış sesi gür çıkan azgın azınlık Papaz Brunson'a sığınıp iktidara ABD üzerinden yükleniyorlar! Zavallılar...

Türkiye'yi iç savaşa sürükleyip Suriye'den bin beter hale sokmak için İsrail-ABD-AB-NATO-FETÖ şeytan beşlisinin 15 Temmuz işgal darbesini püskürten devlet aklını yalnızca Papaz Brunson kararıyla Batı işbirlikçisi gibi göstermeye çalışanlar ya cahil ya da haindirler!

ABD Yahudi lobisi, Yahudi medyası, Yahudi bürokrasisinin hedefindeki Başkan Trump, Türkiye'nin Papaz Brunson kararıyla rahat bir nefes aldı. Bu karar Kasım'da yapılacak senato seçimleri öncesi Trump'a can simidi oldu!

İsrail'le işbirliği yapan ülke ve devlet yöneticilerinin peşin peşin kazançlı çıktığı eski Siyonist dünya düzeni tarihe gömüldü!

Artık Türkiye ile dayanışma içinde olan ülke ve devlet adamlarının karlı çıktığı yeni bir dünya düzeni var! Örnek: Trump, Putin, Merkel, May ve Macron!

Papaz Brunson'un serbest bırakılmasıyla 5,85'e inen $ kuru anîden 5.97'nin üzerine çıkartan Yahudi dolar baronları ile yerli Tapınakçılar devreye girdi...

İsrail ve ABD Siyonist düzen karşıtı olduğu için Erbakan'ı bu millete sevdirmeyen Yahudi medyasının şimdi Başkan Erdoğan'ı Papaz Brunson üzerinden ABD işbirlikçisi gibi göstererek yıpratma gayretlerine inanan ve katkı sağlayan insanların varlığı bu ülke için 1000 tane Papaz Brunson'dan daha tehlikelidir!

Şuursuz ve hidayet kararmasına düşmüş Milli Görüş camiası ise salt Erdoğan düşmanlığı yaparken, önce Siyonist Gezicilerin gemisine sonra 17/25 Aralık FETÖ gemisine ardından CHP ve Kemalist statüko gemisine peşinden 15 Temmuz'da İsrail-NATO gemisine en sonunda da $ saldırısında küresel sermaye ile ABD'nin gemisine bindiler.

Başkan Erdoğan'ın Fırat'ın doğusundaki PYD/YPG terör yuvalarını dağıtacağız dediği günde Papaz Brunson'un tahliyesi tesadüf mü? Yoksa karşılığında Beyaz Saray PYD/YPG'yi sattı mı?

Papaz Brunson gibi 1000 tane papazı Türkiye hapiste çürütse ne fayda?

Ama bir papaz karşılığında PYD/YPG terör örgütüne Fırat'ın Doğusunda operasyon yapılması kararlaştırıldıysa bu ülkenin bekası için muhteşem bir kazanç!

Yıl 2003! “1 Mart Tezkeresi çıksın, ABD ile birlikte Irak'ı işgal edelim. İşgalde ABD'ye destek olalım. Irak'ın paylaşıldığı masada biz de olalım. Aksi halde batarız" diyen Yahudi medyasının şimdi Papaz Brunson'ı bahane edip Erdoğan'ı ABD'ye teslim olmakla suçlamasına destek verenlerin varlığı nedense Darwin'in Evrim Teorisini aklıma getirdi!

DUYDUNUZ MU: New York'un ana artelleri üzerindeki kaldırım kenarları ile parklara, "Üzerime işeyin" notunun yazıldığı Trump büstleri konuldu!

Yahudi böyledir. Ona hizmet etmeyen ABD Başkanı bile olsa üzerine işetir!
 
Mesud AKGÜL

 C. KAŞIKÇI OLAYININ ARKASINDA İSRAİL VAR/FATİH ERBAKAN YEM BORUSUNU ÇALDI - TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül abd siyonizm mahkeme
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Yakup durmaz - 13 Ekim 2018 Cumartesi 12:03
    Sayın Mesut Akgül yazilarinizi zevkle okuyor ve takip ediyorum meselelerin görünen yüzünü değilde perde arkasını görmeniz ve analiz etmeniz beni sizleri takip etmeye mecbur bıraktı milli görüş siyasi duncesine sahip bir müslüman olmakla birlikte maalesef mevcut saadet yönetimini bende elestiriyor ve sanki birilerinin değirmenine su taşıyor gibiler bununla birlikte sizlerin bazı eleştirilerini de aşırı ve sanki biraz haksız ve iftiraya varan tarzda goruyorum.hakkinizi helal ediniz dua ve selametle kalın Allah ilmini zi arttirsin
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02