PELİKAN'LA İTTİFAK YAHUDİ'NİN EMRİ!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ZekiGeçkil’in son gelişmeler ışığında Saadet Partisi hakkında sosyal medya hesaplarında paylaştığı notları okuyucularımız için derledik.

25 Nisan 2019 Perşembe 16:19 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ZekiGeçkil’in son gelişmeler ışığında Saadet Partisi hakkında sosyal medya hesaplarında paylaştığı notları okuyucularımız için derledik.

Salako YRP Yahudi'nin Erbakan'ın başına bela ettiği iblis Ak Saçlılarla mücadele etmeyi çocuk oyuncağı zannediyor!

Saadet Partisi'nin Yahudi işgalinde olması Türkiye'nin yaşayacağı muhtemel kriz/kaos süreçlerinde ağır handikap oluşturabilir.

İngiliz Temel, birileri Cumhurbaşkanının Türkiye İttifakı çıkışından rahatsız oldu diyor. Birileri de memnun olmuş. Ah o birileri!

Kağnıya koştuğu öküzleri Karazangoçoğlu'nun hayata geçirilen Erbakan projelerine öfkesini görmüyor, bize "Bu ne öfke?" diyorlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la hep zıtlaşan devşirme İngiliz Temel "Türkiye İttifakı" sözünü tuttu. Pelikan'la ittifak Yahudi'nin emri!

Trol Saadetçiler AKP'nin günahlarını sayıp dökerek devşirme İngiliz Temel'in Millî Görüş'e ihanetini örtbas etmeye çalışıyor.

Kehanet değil; göreceksiniz, CB Erdoğan Pelikan'dan yana açık tavır alırsa İngiliz Temel çark edip destekleyecektir.

Yahudi işlerini ucuza getirir. TV-5'e bir stüdyo yaptı, mali destek veriyor, bir camianın yayın organını tepe tepe kullanıyor.

Saadet Partisi'ne Yahudi her seçimde para veriyor, bir genel merkez binası yapıyor, tepe tepe kullanıp İsrail'e hizmet ettiriyor.

Ey Millî Görüş'ün Hak Dava olduğuna inananlar; Yahudi sermayesinin satın aldığı İngiliz Temel ve SP kabuk yönetimine #KIYAM edin!

3,5 milyonluk İsrail nasıl mı 2 milyar Müslüman'a kök söktürüyor? Müslümanların başına Karazangoçoğlu gibilerini getirterek!

Kahrolsun İsrail diye meydanları inleten Millî Görüşçüler nerdesiniz? Saadet Partisi İsrail'in elinde pervasızca kullanıyor!

O.G.
Etiketlerzeki geçkil pelikan saadet partisi akp
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02