S-400’DE SON NOKTA-ŞİRAZESİ KAYMIŞ SP, BİLYE GENEL BAŞKAN VE MİLLİ GAZETE’NİN İCRAATLARI

ABD'deki İsrail Pentagon'un olağanüstü tehditlerine rağmen Erdoğan noktayı koydu: S-400'u alacağız değil aldık!” İşte bu kadar. Saadet Partisi, İngiliz Temel ve Milli Gazete'nin ihaneti devam ediyor...

13 Haziran 2019 Perşembe 16:48 < GÜNDEM

 
S-400’DE SON NOKTA
 
ABD'deki İsrail Pentagon'un olağanüstü tehditlerine rağmen Erdoğan noktayı koydu: S-400'u alacağız değil aldık!” İşte bu kadar...
 
Başkan Erdoğan dünkü grup toplantısında 6 maddede küresel Siyonist/Haçlı ittifakına aleni meydan okudu! Yeniden Büyük Türkiye bu…
 
Rusya’dan, “S-400'leri Türkiye'ye Temmuz'da teslim edeceğiz” açıklaması geldi. Türkiye'nin cayacağını iddia eden Yahudi medya/akademiya azapta gerek.
 
Bu arada Türkiye ile Rusya ittifakının İdlib'de sağladığı çatışmasızlığı provokasyonlarla uygulatmayan İsrail/ MOSSAD'dır! Düşmanı tanıyalım!
 
ŞİRAZESİ KAYMIŞ SP, BİLYE GENEL BAŞKAN VE MİLLİ GAZETE’NİN İCRAATLARI
 
CHP'nin koltuk değneği Saadetçiler, "Adayımız ekranlarda yok" diye isyanda… Ekrem İmamoğlu ekranlarda değil mi? Neyin öfkesi bu?
 
SP'nin 31 Mart'ta Batman adayı olan İlhami Işık; 23 Haziran'da SP'nin adayına değil CHP adayı Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğim dedi!
 
Bilge Karazangoçoğlu, CHP kanalı Halk TV'de, "Pasaportumun süresini uzatmadılar" diyor! Üzülme… Senin İngiliz pasaportun yok muydu?
 
Türkiye'yi Milli Görüş derin devletinin yönettiği İngiliz Temel'e, "terör" denilerek pasaportunun verilmemesinden belli olmuyor mu?
 
Karazangoçoğlu, terör destekçisi denilerek pasaportunun verilmediğini söyledi. Afrin harekatına karşı çıkana ne denilecekti ki?
 
31 Mart'ta Urfa ve Adıyaman'da HDP'nin partner olduğu SP'li İngiliz Temel'e terör denilerek pasaportu verilmemiş! Yanlışlık ne?
 
Milli Gazete, "Devlet aşiret gibi yönetiliyor" demiş! Soyadı Asiltürk olan ne kadar gelin, damat, yeğen, evlat varsa hepsi SP'nde!
 
Karazangoçoğlu ise, "Devlet aşiret gibi yönetiliyor" dedi. Asiltürk ve İngiliz Temel akrabalarını partiden çekse SP'nde yönetici kalmaz!
 
SP İstanbul BŞBB adayı, oğlunun İGDAŞ'tan çıkarıldığına dair iddiasının yalan olduğunu, "polemiğe gerek yok" diyerek kabul etti!
 
Bilge Karazangoçoğlu, CHP kanalı Halk TV'de, "Pasaportumun süresini uzatmadılar" diyor! Üzülme... Senin İngiliz pasaportun yok muydu?
 
SP İstanbul BŞBB adayı gibi İngiliz Temel'in de pasaport meselesinde yalan söylediği yetkili kurumlar tarafından ilan edildi.
 
SP İstanbul BŞBB adayının oğlunun İGDAŞ'tan işten çıkarıldığını manşet yapan Milli Gazete, İGDAŞ'ın yalanlamasını ise görmedi!
 
"Muhafazakâr eşcinselim" diyen prodüktör Armağan Çağlayan'dan SP İstanbul BŞBB adayına destek geldi! SP, LGBTİ açılımı yapar mı?
 
Önce transeksüel Sisi'nin aday adaylığı şimdi de GAY olduğu için askere alınmayan Armağan Çağlayan'dan SP kabuk yönetimine destek!
 
Milli Gazete internet sitesinde Pop Star'ın eşcinsel jürisi A. Çağlayan'ın SP İst. BŞBB adayına desteğini manşet yaptı utanmadan!
 
Mesud AKGÜL

TÜRKİYE; S-400 ALIMINDA VE AKDENİZ’DE MEYDAN OKUYOR, BATI GEVEZELİKLE MEŞGUL  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesut saray cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan temel karamollaoğlu saadet partisi milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 13 Haziran 2019 Perşembe 22:12
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02