SAADET PARTİSİ ALÇAKLIKTA SINIR TANIMIYOR!

40 yıl Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yapmış kişi ve partileri şimdi bağrına basan SP ile Saadetçiler devşirmedir, alçaktır...

21 Mart 2019 Perşembe 12:00 < GÜNDEM

Saadet Partisi alçaklıkta sınır tanımıyor!
 
Geçmiş CV'nde 40 yıl Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yapmış kişi ve partileri şimdi bağrına basan SP ile Saadetçiler devşirmedir!
 
Nerede bir Erbakan/Milli Görüş düşmanı varsa ister kişi isterse örgüt/parti olsun hepsiyle barışık SP kabuk yönetimi haindir!
 
28 Şubat'ta Erbakan düşmanlığı yaparak İsrailci generallerden emir alan Kemalist medya mensuplarıyla barışan Saadetçiler alçaktır!
 
"Erbakan Bosna paralarını yedi" diyen alçak Levent Gültekin'i SP toplantılarında ağırlayan da alkışlayan da alçaktır/haindir!
 
Geçmişte Erbakan'a düşmanlık edenlerin dalkavukluğunu yapan Saadetçiler; S. Soylu'nun geçmişte AKP'ye eleştirileriyle ilgileniyor!
 
SP Adıyaman BB Adayı, eski AKP'li vekil Ünsal, Soylu'ya ucuz siyaset yapma demiş! Kendisi AKP'den SP'ne pahalıya mı transfer olmuş acaba?
 
Saadetçiler AKP'yi Habur'da hevallerle megri megri çekmekle suçluyor. Ama HDP AKP kaybetsin, SP kazansın diye çalışıyor. Ne güzel İstanbul değil mi, değil mi?
 
*****

İstanbul-Eyüp'e bağlı Pirinç'ci köyü Selanik göçmeniymiş!
 
Milli Gazete'nin Sabetayist hahamı Selanik göçmeni dindaşlarını ziyaret edip hasret gidermiş. Alışveriş yapmış, kahvesinde de çay içmiş!
 
*****

Erdoğan:"Netanyahu'nun oğlu ile Yeni Zellanda canisinin manifestosunda aynı ifadeler var!" Yani katliamı planlayan İsrail diyor!
 
Devlet Bahçeli: "Biz, Ya istiklal ya ölüm diyoruz; onlar ya patates ya soğan diyor!" Ağzına, yüreğine sağlık Sayın Bahçeli.
 
*****
 
Suriye-İran ve Irak Genelkurmay Başkanlarının Türkiye düşmanı YPG/DSG'ye ortak tavır alması TÜRKİYE'NİN ÖNLENEMEZ ZAFERİDİR!
 
Kasım 2018 NATO tatbikatı senaryosunda Erdoğan ve Putin düşman kuvvetler lideri gösterilmiş! Haydi Saadetçiler; NATO'ya desteğe...
 
İsrail-Yunanistan Girit'e radar üssü kurmuş! Milli Gazete'nin bu habere ayırdığı yere bakın! Yahudi işbirlikçisi olduğunu anlayın!
 
Mesud AKGÜL

 YENİ ZELLANDA'LI KATİLİN TÜRKİYE MESAJLARI VE İÇİMİZDEKİ HAİNLER ! MİLLİ GAZETE'NİN SİYONİST SEVGİSİ TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül saadet partisi milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ömer MENTEŞ - 21 Mart 2019 Perşembe 18:00
    Diline sağlık hocam söylediklerinizin hepsi doğrudur altına imzamı atarım Allah'a emanet olun
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02