SAADET PARTİSİ VE YENİDEN REFAH PARTİSİ İSTANBUL’UN FETHİNİ UNUTTU!

Erbakan'ın Milli Görüş'ün şiarı hâline getirdiği İstanbul Fethi kutlamalarına Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi kayıtsız kaldı...

29 Mayıs 2019 Çarşamba 21:55 < GÜNDEM

SAADET PARTİSİ VE YENİDEN REFAH PARTİSİ İSTANBUL’UN FETHİNİ UNUTTU!
 
Çamlıca Camii'ni israf diye niteleyen İngiliz Temel'i alkışlayan AGD'nin Ayasofya programı tam bir riyakârlık gösterisidir!
 
Gayri Milli Gazete’nin Ayasofya ile ilgili attığı manşet ise iktidara yüklenmek için istismardan başka bir şey değil!
 
Milli Görüş adına ortalıkta racon kesen Saadet Partisi, Millî Gazete, Anadolu Gençlik ve bir bürü Mil-Kolar var ama 566. Yılında 29 Mayıs İstanbul’un Fethi sahipsiz kaldı.
 
Yuh olsun topunuza ey ruhsuz hainler güruhu!
 
Erbakan'ın Milli Görüş'ün şiarı hâline getirdiği İstanbul Fethi kutlama programına talip olmayan Fatih Erbakan ve YRP’si ise ayrı bir yara!
 
YRPli şaşkınlar 29 Mayıs Fetih Günü bir etkinlik için bile ortalıkta yoklar!
 
Genel merkez binası için kavga etmeyi marifet zanneden Fatih Erbakan; İstanbul'un Fethinin 566. Yıl dönümünü twitter’de paylaştığı tek bir resimle hatırladı!
 
SP yönetimi ile birlikte YRP'de hakikatte Erbakan ve Milli Görüş'ün manevi mirasına talip değil! İki kesimde sadece mirasyedi!

*****

İstanbul BŞBB'nin Maltepe sahilinde bu akşam yapacağı İstanbul Fethinin 566. Yıl programı olmasa bu sene AKP ve SP'den fayda yok!

İstanbul Fethi'nin 566.Yıldönümünu geçmişteki gibi Yenikapı'da kutlamaktan cayan AKP; Bizans’ın çocuklarını ürkütmekten mi korktu? Kim bilir!
 
Yahudi PELİKAN örgütü AKP'yi çepeçevre kuşatmış! Onlara şirin gözükmek için Yenikapı'da yapılan muhteşem İstanbul Fethi programı bu yıl yapılmadı. Yazık!

FETÖ'nün yeni sürümü PELİKAN'IN hedefinde Erdoğan olduğunu anlamak için Sabah'tan Yavuz Donat'ı okuyun ve tehlikeyi far kedin!

 
Mesud AKGÜL

 AKP VE PELİKAN’IN STRATEJİSİ-TSK'NIN HAKURK'A YAPTIĞI PENÇE HAREKATI'NIN YANSIMALARI-İNGİLİZ TEMEL’DEN İNCİLER  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi yeniden refah partisi fatih erbakan pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02