SAADET PARTİSİ’NDEN MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERE TEHDİT

Saadet Partisi’nden Milli Görüşçülere Tehdit! (Milli Görüş Ve Adil Düzen Gibi Kavramları Kullananlar Dikkat!)

07 Nisan 2017 Cuma 17:48 < GÜNDEM


SAADET PARTİSİ’NDEN MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERE TEHDİT!
(Milli Görüş ve Adil Düzen gibi kavramları kullananlar dikkat!)

Saadet Partisi Genel Merkezi ve Milli Gazete iş birliği ile 6 Nisan 2017 günkü sayıda öyle bir skandala imza atıldı ki, Erbakan ve Milli Görüş sevdalıları adeta küçük dilini yuttu…

Yaklaşan 16 Nisan Referandumu öncesi genel merkezin "Hayır" kararını takmayarak, halk oylamasında kararlarının "Evet" olacağını açıklayan parti tabanı ve Milli Görüş teşkilatların çoğalması ile panikleyen SP Genel Merkezi bir skandala daha imza attı.

Milli Görüş, Adil Düzen gibi kavramların SP’nin izni olmadan kullanılamayacağı ve kullananlar hakkında yasal işlem yapılacağını açıklayan “miras yedi kabuk yönetim” merhum liderimiz Erbakan’ın kemiklerini sızlatmaya devam ediyor.

Kabuk Yönetim; Milli Görüş Lideri merhum Erbakan’ın 40 yıllık mücadelesi ile hem ismini hem de ilkelerini ortaya koyduğu; Saadet Partisi, Milli Görüş ve Adil Düzen gibi bütün dünyaya mal olmuş ümmetin mirasının isim hakkının (!) peşinden koşarken, bu kavramları kullananları akılları sıra tehdit etmeye yeltendiler.

Oldu-Bitti ile Saadet Partisi ve Milli Gazete’nin kontrolünü eline geçiren bu zavallılar, Erbakan’ın ümmete miras bıraktığı bu kavramların patentinin peşine düşeceklerine, önce 6 yıldır partiyi ve gazeteyi ne hale getirdiklerinin hesabını verseler iyi olur.

Yürüttüğü politikalar ile iç ve dış karanlık çevrelerle aynı paralele düşen Saadet Partisi ve basındaki sözcüsü Millî Gazete’nin millî hiçbir yanı kalmamışken, Erbakan ve O’nun ilkeleriyle her geçen gün makası açarken, böyle komik açıklamalarla Milli Görüşü bitireceklerini zannediyorlarsa, çok ama çok yanıldıklarını da bilmelerini isteriz

Çünkü takke düşüp kel görünmüştür. Ne bu millet, ne de samimi Milli Görüşçüler partiyi ele geçiren kriptoların asıl amacının ne olduğunu elbet bir gün çok daha net anlayacaktır.

SP’nin Milli Gözete’de yer alan o açıklamasını aynen veriyoruz:

“Saadet Partisi: Milli Görüş, Adil Düzen gibi kavramların patenti bize aittir!”

50 yıla yaklaşan mazisiyle Milli Görüş hareketi Türkiye'de yarım asra damga vurdu. Hareketin siyasi partisi olan Saadet Partisi, son zamanlarda "Milli Görüş", "Adil Düzen" gibi kavramların kendileri dışında kullanılarak farklı amaçlarla toplantılar yapıldığını açıkladı.

Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya, son günlerde Milli Görüş, Adil Düzen gibi kavramların altında yapılan organizasyonların ve sosyal medyada açılan hesapların arttığını söyledi. Çetinkaya bu kavramların patentinin Saadet Partisi’ne ait olduğunu, partiden izinsiz kullanılmasının kanunen suç olduğunu belirtti.

Çetinkaya, yaptığı açıklamada “Milli Görüş ve Adil Düzen kavramları kullanarak toplantı, söyleşi gibi organizasyonlar yapılıyor, sosyal medya hesapları açılıyor. Bu kavramlar, Saadet Partisi tüzel kişiliği adına Türkiye Patent Enstitüsü tarafından marka olarak tescil edildi. Saadet Partisi'nin izni olmadan kavramlara ek konarak dahi olsa kullanılması kanunen suçtur. Saadet Partisi'nden izinsiz kullananlar hakkında gerekli yasal işlem yapılmaktadır ve yapılmaya devam edilecektir” ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi: Milli Görüş, Adil Düzen gibi kavramların patenti bize aittir
Kaynak: Milli Gazete

 O. ASİLTÜRK’TEN ERBAKAN İTİRAFI - TIKLAYIN 

 Erbakan ve Türkeş’e Başkanlık sistemi iftirası
CHP-FETÖ ve HDP İşbirliği -TIKLAYIN 

M.T
 
Etiketlersaadet partisi milli görüş erbakan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • haluk eker - 06 Nisan 2017 Perşembe 23:59
    el-aziz gazetesi bu kriptoların maskesini çoktan düşürdü ama şu Milli görüşçüyüm-Erbakancıyım diyenler daha ne zaman anlayacak bu durumu. Adamlar ne yapsınki bizim Hüsnülerin jetonu düşsün, pes doğrusu
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02