SAADET PARTİSİ'NİN MASKOTUNUN ADI: "DÜRÜST SAMİ!"

Saadet Partisi aday tanıtım toplantısında Erbakan'ın tek bir resmine yer verilmedi. İngiliz Tipi sekülerizm (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel'e itaat edenler Münafık Sami'lerdir!

27 Ocak 2019 Pazar 19:40 < GÜNDEM

Saadet Partisi'nin maskotunun adı: "Dürüst Sami!"
 
Tevrat’a göre Yahudiler, Hz. Nuh’un oğlu ve Sami ırkının atası sayılan Sam neslindendir!
 
Tevrat'a göre Yahova tarafından kutsanmış Yahudiler Sami ırkından gelenlerdir! Saadet Partisi’nin maskotunun adı: "Dürüst Sami!"
 
Türkiye'de Selanik'li Kripto Sabetayist Yahudilerin en fazla kullandıkları isim Sami'dir! SP maskotunun adı: "Dürüst Sami!"
 
Yahudi inancına göre Hz. İbrahim'in soyundan gelen (Sami) Yahudiler kutsanmıştır! SP'nin seçim maskotu da kutsanmış Yahudi Sami!
 
SP'nin seçim maskotunun adı; "Dürüst Sami!" Yani adı Sami olmayanlar dürüst değil demek! Yahudilikte Sami kutsanmış ırk! Tesadüf mü?
 
Saadet Partisi seçim maskotunun adını, "Dürüst Sami" koyarak kamuoyuna "Yahudilikte kutsanmış ırk Sami'ler dürüsttür mü?" diyor!
 
SP'nin seçim maskotunun adı "Dürüst Sami!" Saadetçi olup ismi Sami olanlar varsa ne ala... Olmayanların hepsi dürüst değil demek!
 
#Dürüst olmak gerekirse, "İngiliz Tipi sekülerizm (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel'e itaat edenler Münafık Sami'lerdir!
 
Bundan böyle bir Saadetçiyle muhatap olduğunuzda ona şu soruyu sorun: "Adın Sami'mi?" Değilse kaale almayın! Çünkü dürüst değil!
 
 
Bektaşi'nin dediği gibi, "Kişi kendisinde ne eksikse onu Allah'tan diler!" Erbakan'a iftira atanların en büyük eksiği ne? Dürüstlük!
 
#Dürüst olmak gerekirse inancımızda dış değil iç güzellik önemli! SP ceketinin dış cebi yok onu anladık! Ama ya iç cebi varsa…
 
#Dürüst Olmak Gerekirse cepsiz çeket beni pek sarmadı! Yav ceketin içinden vazgeçtik adayların pantolonlarında da mı cep yok?
 
#Dürüst Olmak Gerekirse; SP'nin maskotu,"Dürüst Sami'ye"; "Bak Sami. Eğer dürüstsen Erbakan'a iftira atanlarla bir olma!" diyorum!
 
İngiliz Temel bugün yapılan Aday Tanıtım Toplantısında kaç kez Erbakan ismini ağzına aldı merak eden var mı? Bilen varsa yazsın!
 
Ağzı açık Saadetçiler için kriter belli…

Saadet Partisi'nin içinde kal, ne yaparsan yap. İster ERBAKAN Hoca'ya hırsız de, ister Hoca'nın projelerine tu kaka de, ister ERBAKAN'ı başarısızlıkla suçla, istersen kurumsal kimliği değiştir.
 
Dangalak takımı için bu densizliklerin hiç ama hiç önemi yok. Saadet Partiliyim dedikten sonra ERBAKAN Hoca'ya (Haşa) küfür de etsen boş! İngiliz Temel'in Saadetçi zihniyeti işte bu.
 
"Biz Milli Görüş gömleğini çıkardık." diyerek ERBAKAN Hoca'ya ihanet edip giden Erdoğan ve arkadaşları, bizim gözümüzde Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi'nde kalıp da ERBAKAN'a hırsız diyen, Hoca'yı sinsi sinsi eleştiren Aksaçlılardan çok daha nefisli, çok daha şerefli ve çok daha muteberdir.
 
Hatırlatma
: Siyasi buzağı YRP'lilere dedik ki, F. Erbakan'ın safındaki Ak Saçlılara güvenmeyin! SP'nin toplantısına Recai Kutan da katılmış!
 
Devşirme İngiliz Temel, SP belediye başkan adaylarına CEPSİZ CEKET giydirdi.
 
Peki kendisi niye giymedi?
 
Havuz Sistemini farklı bir şekilde kuracak herhalde.
 
EY DEVŞİRME İNGİLİZ TEMEL;
 
Saadet Partisi'ne giydirmeye çalıştığın CEKETİ de al, defol git!!!
 
Mesud AKGÜL

 İSRAİL, MADURO'YA DARBE YAPARAK TÜRKİYE'YE MESAJ VERİYOR! İNGİLİZ TEMEL VE SP NEREDE? TIKLAYIN

Etiketlermesud akgül erbakan saadet partisi temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02